Události

Firemní grafika jednoduše a efektivně

Vhodné pro
Zaměstnance Podnikatelky Začínající podnikatelé
Zapojte se do praktického semináře o firemní grafické tvorbě a naučte se vytvářet účinné firemní materiály od A do Z. Od letáků a pozvánek po příspěvky na sociální média a prezentace – poznejte jednoduché nástroje pro vytváření vlastních propagačních materiálů a posuňte svůj firemní design na další úroveň."

Program

Program
  • seznámení s Canvou a tvorba v online nástroji
  • ukázka možností grafických výstupů (letáky, bannery, pozvánky, výroční zprávy, úřední dopisy, příspěvky na sociální sítě, prezentace)
  • zásady při tvorbě firemních grafických materiálů
  • ukázka a nácvik práce se šablonou i tvorba vlastního grafického návrhu
  • jednotlivé funkce, sdílení a práce v týmu
  • prostor pro individuální dotazy

Organizace akce:
Seminář bude probíhat prezenční formou a je tedy nezbytné, aby si každý účastník přinesl na seminář vlastní notebook. V případě, že tak nelze učinit, napište o zapůjčení na email: vodickova@jhk.cz
Podmínky účasti:
Účastnický poplatek včetně DPH uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 - variabilní symbol: 1606032024. Daňový doklad vám bude zaslán po připsání platby na účet. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky za kurz. Při neúčasti na semináři poplatek nevracíme - organizace může vyslat náhradníka.

Lektor

Ing. Veronika Kašková Ingrová

Lektorka a kariérní poradkyně na volné noze. Pomáhá dospělým zlepšit jejich POČÍTAČOVÉ DOVEDNOSTI i SOFT SKILLS.
V praxi to znamená, že po absolvování kurzu budete efektivnější při práci s kancelářskými programy a také budete umět využívat různé užitečné on-line aplikace, které vám usnadní práci nebo podnikání. V oblasti soft skills vede semináře na rozvoj komunikačních a prezentačních dovedností. Učí jak efektivně řídit čas, jak zvládat stresové situace, jak se vypořádat se změnou a taky jak být v rovnováze v pracovním i osobním životě. Věnuje se profesnímu poradenství a pomáhá získat lepší práci a být v životě spokojenější.

 

Datum a čas Středa 06. 03. 2024
09:00 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo zasedací místnost ObHK, 3. patro (budova ČSOB)
Nám. Míru 140/I, Jindřichův Hradec
Cena Pro členy Jhk:
1100,- Kč (cena včetně DPH)

Pro ostatní:
1450,- Kč (cena včetně DPH)

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Vodičková Pavla
vodickova@jhk.cz
+420608572262
Sdílet
Zpět