Události

Finanční controlling

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Jen pro členy Jhk
Více o projektu ZDE

Akademie Finanční controller je určena pro každého, kdo se s danou problematikou potřebuje lépe seznámit. Semináře poskytnou informace z oblasi investičního controllingu, moderního manažerského reportingu, KPI´s a další důležité informace z oblasti ekonomiky.

Program

Na co se můžete těšit?

Controller jako partner managementu 

V kurzu se budou probírat témata jako pozice a význam controllera, podpora managementu, náplň práce controllera, nastavení cílového profilu controllingu, nastavení a rozvoj systémů na podporu řízení, osobnostní předpoklady controllera.
 
Investiční controlling I. a II. 

V tomto bloku školení se dozvíte o tématech jako plánování investic a finančních zdrojů; porovnávání investic; návratnost investic; kalkulace investic včetně režijních nákladů; hodnocení rizik; realizace, sledování a reporting investic zpětné vyhodnocení.
 
Plánování a forecasting 
V rámci tohoto kurzu se dozvíte o tématech plánování výnosů, nákladů, investic, plánování výrobních veličin, krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé plánování, jak splnit zadané cíle, možné postupy při plánování.
 
Moderní manažerský reporting a KPI’s I. a II. 
Kurz vám poskytne náhled na témata struktura a obsahová náplň reportů, specifika zpracování reportingu u malých a velkých firem, nastavení reportingu a kontrolních mechanismů, automatizace, aktualizace, dashboardy jako uživatelská brána do reportingu, nejčastější typy KPI, rozpad KPI.


NEJZAZŠÍ TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 4. 9. 2021

Pro přihlášení ke kurzu prosím zašlete sken vyplněného a podepsaného monitorovací listu + kopii pracovní smlouvy na adresu akademie@jhk.cz. Originál monitorovacího listu nám prosím zašlete poštou na Jhk.

Jhk Akademie se bude konat prezenčně za dodržení podmínek, které vycházejí z mimořádného opatření MZČR.
Berte prosím na vědomí, že je potřeba použít po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek a zároveň je potřeba mít potvrzení o splnění podmínky pro vstup na akce. 

 

Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 
          

Lektor

Ing. Pavel Dittrich

Profesí ekonom, který pracoval v oblasti controllingu ve středních i velkých firmách. Zaměřuje se na zdokonalování a zefektivňování nejen controllingových procesů. V praxi využívá především osvědčenou a moderní metodu SR (selský rozum :-) Jako lektor vedle podnikové ekonomie dlouhodobě školí i MS Office. Jinak se věnuje mimo jiné včelaření, sportu a pedagogice pro děti.

 

Dokumenty

Datum a čas
Úterý 11. 01. 2022
8:00 - 16:30
Úterý 25. 01. 2022
8:00 - 16:30
Úterý 08. 02. 2022
8:00 - 16:30
Úterý 22. 02. 2022
8:00 - 16:30
Úterý 08. 03. 2022
8:00 - 16:30
Úterý 22. 03. 2022
8:00 - 16:30
Místo Čechova 727/52, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
pouze pro členy zapojené do projektu

Pro ostatní:
nelze se účastnit

Cena pro projektové partnery: Zdarma

(* bez DPH)
Kapacita Volno (Zbývá 9 míst)
Garant akce
Jirušová Štěpánka
stepanka.jirusova@everesta.cz
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývá 9 míst)

pouze pro členy zapojené do projektu
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.