#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Dvojseminář: DPH 2021 + Daň z příjmu 2021 a další změny

Vhodné pro
Účetní
Přijďte se seznámit s novinkami z oblasti účetnictví a daní, které Vám vysvětlí oblíbený lektor Ing. Václav Dvořák, MBA.

Program

  • Lektor seznámí účastníky semináře s novelami daňových zákonů do roku 2021. Některé novely mají i retroaktivní účinnost pro rok 2020.
  • Lektor také seznámí s daňovou metodikou, kterou v průběhu roku 2020 vydala finanční správa, s několika důležitými judikáty a koordinačními výbory.
  • Lektor se dotkne i nedaňových novinek důležitých pro práci účetních.
  • V průběhu semináře bude prostor na diskusi k jakýmkoliv problémům.

Organizace webináře:
Webinář bude probíhat přes aplikaci ZOOM. Odkaz k přihlášení přijde každému registrovanému uživateli den před konáním webináře do emailu. Odkaz platí vždy jen pro jednu osobu a je nepřenositelný. 

Podmínky účasti: 
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 – variabilní symbol: 12130121. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet.
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním (včetně dnů pracovního volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky. Při neúčasti se poplatek nevrací.

Lektor

Ing. Václav Dvořák, MBA

Poskytuje právní pomoc a finanční poradenství. Zabývá se oblastí daní, odvodů a poplatků. Zastupuje klienty před FÚ. Specializuje se na malé a střední firmy. Zajišťuje komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a zaměstnanecké legislativy.
 

Datum a čas Středa 13. 01. 2021
09:00 - 16:00
Přidat do kalendáře
Místo Online aplikace ZOOM, Strakonice
Cena Pro členy Jhk:
1500 (cena včetně DPH)

Pro ostatní:
2200 (cena včetně DPH)

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Ratajová Blanka
ratajova@jhk.cz
+420724613943
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.