#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Dvojseminář: DPH 2021 + Daň z příjmů 2021 a další změny

Vhodné pro
Účetní
Webinář s oblíbeným lektorem Ing. Václavem Dvořákem. Přijďte se seznámit s novinkami z oblasti účetnictví a daní.

Program

Lektor seznámí účastníky webináře s novelami daňových zákonů do roku 2021. Některé novely mají i retroaktivní účinnost pro rok 2020. Lektor také seznámí s daňovou metodikou, kterou v průběhu roku 2020 vydala finanční správa, s několika důležitými judikáty a koordinačními výbory. Lektor se dotkne i nedaňových novinek důležitých pro práci účetních. V průběhu webináře bude prostor na diskusi k jakýmkoliv problémům.
Organizace webináře:
Webinář bude probíhat přes aplikaci ZOOM. Odkaz k přihlášení přijde každému registrovanému uživateli den před konáním webináře do emailu. Odkaz platí vždy jen pro jednu osobu a je nepřenositelný. 

Podmínky účasti: 
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 – variabilní symbol: 141901. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet.

Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním (včetně dnů pracovního volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky. Při neúčasti se poplatek nevrací.

Lektor

Ing. Václav Dvořák, MBA

Poskytuje právní pomoc a finanční poradenství. Zabývá se oblastí daní, odvodů a poplatků. Zastupuje klienty před FÚ. Specializuje se na malé a střední firmy. Zajišťuje komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a zaměstnanecké legislativy.
 

Datum a čas Úterý 19. 01. 2021
09:00 - 16:00
Přidat do kalendáře
Místo Obchodní akademie
Čelakovského 200, Písek
Cena Pro členy Jhk:
1500 vč. DPH

Pro ostatní:
2200 vč. DPH

Kapacita Volno (Zbývají poslední 4 místa)
Garant akce
Hájíčková Jana
hajickova@jhk.cz
+420725562315
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývají poslední 4 místa)

1500 vč. DPH
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.