Události

Diskuzní setkání: Konsolidační balíček podepsán. Co finální podoba obsahuje a jak ovlivní podnikání a zaměstnavatele v roce 2024?

Vhodné pro
Analytiky Zaměstnavatele Majitele a jednatele Management
Setkání k diskusi o legislativních novinkách roku 2024. Přijďte nasdílet své otázky, lektorem budou stručně, prakticky a pochopitelně prodiskutovány. 

Program

  • Setkání je určeno pro podnikatele, ředitele, ekonomy a vůbec všechny, kterých se změny nějak dotknou nebo si chtějí udělat představu o nejzásadnějších novinkách.
  • Průvodcem setkání bude Ing. Václav Dvořák MBA, daňový poradce a mnohaletý lektor seminářů zejména na daňová témata. Pokusí se udělat účastníkům celkový nadhled nad legislativními změnami a v diskusi se bude možné pustit i do detailů, které by přítomné zajímaly.
  • Setkání by mělo zlepšit povědomí o tom, co podnikatele čeká, případně nastínit, jak se s tím vypořádat.
  • Komentáře lektora budou oproštěny od koaličních či opozičních frází, kterých jsou plná média, a které politicky účelově odvádějí pozornost od podstaty věci.

Podmínky účasti:
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním semináře. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100 % částky za kurz. Organizace může za seminář dle potřeby vyslat náhradníka. Fakturu za účast vystavujeme až po konání akce.
 
Fotky z akcí Jhk:
 
Seminář: Novinky v daních

HR konference: Inovativní personalista pro rok 2023

HR snídaně: Novinky ve mzdách v roce 2023 a aktuální otázky pracovního práva

Lektor

Ing. Václav Dvořák, MBA

Poskytuje právní pomoc a finanční poradenství. Zabývá se oblastí daní, odvodů a poplatků. Zastupuje klienty před FÚ. Specializuje se na malé a střední firmy. Zajišťuje komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a zaměstnanecké legislativy.
 

Datum a čas Středa 20. 12. 2023
08:30 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo velká zasedací místnost v sídle Jhk
Husova 9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
1.700 Kč vč. DPH

Pro ostatní:
2.211 Kč vč. DPH

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Hájková Lenka
hajkova@jhk.cz
+420 602 502 671
Sdílet
Zpět