#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Digitální HR - setkání Klubu personalistů při Jhk

Vhodné pro
Personalisty
Z důvodu aktuální epidemiologické situace akce ZRUŠENA. O náhradním termínu Vás budeme informovat.

Přijměte pozvání na každoroční podzimní Setkání Klubu personalistů, jehož tématem bude letos stále více populární digitální HR. Přijďte si vyslechnout zajímavé přednášky se skvělými lektory, kdy se dozvíte, jak můžete HR ve Vaší firmě posunout ještě na vyšší úroveň.


 

Program

  • 9:00 - 9:30 prezence, snídaně
  • 9:30 - 10:15 Inpram a.s., Ing. Milan Pařil - Jak využít svůj přirozený potenciál a vrozené talenty v pracovní i osobní roli
  • 10:15 - 11:00 Aplikace Sloneek, Mgr. Milan Rataj, Ph.D., MBA - Jak integrovat systémy do personálních procesů, řízení a realizace vzdělávání přes kompetenční metody, EDUMODEL
  • 11:00 - 11:20 coffe break
  • 11: 30 - 12:15 GoodIdeas.cz, Vít Baloušek - Video marketing pro tvorbu silné značky zaměstnavatele a HR marketing
  • 12:15 - 12:30 MONTO, s.r.o., Ing. Miroslav Mühlböck – Možnosti ubytování zahraničních pracovníků
  • 12:30 - 13:15 Aplikace JOBka, Ing. Martina Jiříková - Efektivní komunikace se zaměstnanci a automatizace nejen HR procesů ve firmách
  • 13: 15 - 14:00 oběd

Podmínky účasti

Přihlášení můžete stornovat nejpozději 7 dní před konáním konference. Při odhlášení účastníka méně než 7 dní před akcí účtujeme 100 % částky. Organizace může na konferenci dle potřeby vyslat náhradníka. Faktury za účast předáváme v den konání konference.

Pozn.: Prostory Jhk jsme pro Vás v nejvyšší míře přizpůsobili vládním proticovidovým opatřením.

Lektoři

Ing. Milan Pařil

Milan Pařil je předsedou představenstva firmy Inpram, a. s. Je to konzultant a kouč specializující se na transformaci, firemní strategii, firemní kulturu, talent management a obchod. Klade důraz na rozvoj přirozených silných stránek a jejich plné využití pro náplň role v organizaci. Je certifikovaný Gallup a Barrett Values Centre kouč.
Mimo práce v Inpramu je garantem talentové ZŠ Eduard, spolumajitelem jachtařské eventové agentury Limit Yacht a expertem v start-upovém inkubátoru JIC Brno.


Vít Baloušek

lektor a reklamní mág, copywriter, konsultant.
Vít Baloušek začínal jako novinář, pracoval jako copywriter i kreativní ředitel, kdy řídil tým 18 pracovníků v reklamní agentuře. Má zkušenosti z mezinárodních reklamních agentur Grey, DDB, Proximity/BBDO a Leo Burnett, specializuje se nyní na originální vzdělávání v oblastech – kreativní reklamní tvorba, strategický marketing, tvorba značky – brand management, komunikační dovednosti a techniky prodeje, digitální komunikace a sociální sítě a také na oblast automotive.
Je také lektorem marketingového vzdělávání CIMA v rámci certifikace platné pro celou EU. Je autorem první příručky o kreativní tvorbě reklamy na našem trhu – kniha vyšla v nakladatelství Computer Press pod názvem „Žijte a myslete kreativně“.
Nyní se věnuje jako lektor a trenér předávání svých zkušeností z praxe více než 25 let působení v oboru marketingu a reklamy – školí formou worskhopu s důrazem na aplikaci do praxe.
 

Ing. Martina Jiříková

Martina Jiříková je personální poradkyně, externí HR manažer a business partner, outsourcing HR, lektorka a koučka. Disponuje osmnáctiletou praxí v oblasti personalistiky a znalostí všech personálních procesů. 4 roky provádí samostatné personálního poradenství pro firmy v Plzeňském, Středočeském a Jihočeském a kraji a disponuje dvouletou praxí jako vedoucí personálního a mzdového oddělení (předtím zástupce vedoucího, HR specialista). 

Mgr. Milan Rataj, Ph.D., MBA

Hlavní činností Milana Rataje je HR marketing. Specializuje se zejména na plánování a implementace strategie, budování značky, lektorování, marketing a management lidských vztahů. 

Datum a čas Čtvrtek 05. 11. 2020
09:00 - 14:00
Přidat do kalendáře
Místo Husova 9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk: 1 300 Kč (bez DPH)
Pro ostatní: 2 500 Kč (bez DPH)
Kapacita Již se nelze přihlásit
Garant akce
Vohradníková Lenka
vohradnikova@jhk.cz
+420608572241
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.