Události

Digitalizace v praxi: Efektivní řešení pro HR a nákup

Vhodné pro
Zaměstnavatele Majitele a jednatele Management Obchodní manažery Personalisty
UPOZORNĚNÍ: AKCE JE ZRUŠENA.

Kurz poskytuje praktické tipy a postupy pro zavedení a správu elektronických podpisů ve firemním prostředí. Účastníci získají důkladné porozumění procesu elektronického podpisování a jeho výhod pro zrychlení a zefektivnění pracovních postupů v oblasti HR a nákupu.

Program

Toto školení nabízí praktický a komplexní přehled elektronického podpisování s důrazem na jeho aplikaci při podepisování smluv a dokumentů v oblasti lidských zdrojů (HR). Účastníci se seznámí s nejnovějšími technologiemi a právními předpisy týkajícími se elektronických podpisů, včetně mezinárodních standardů a platných legislativních rámů.
 
  1. Co všechno lze podepsat elektronicky
  2. Jak dělat objednávky
  3. Na co je třeba naopak využít starý dobrý papír
  4. Jestli je naskenovaný podpis také podpis
  5. Jak zdigitalizovat řízení HR
  6. Jak můžete uzavírat pracovní smlouvy digitálně
  7. A zda platí to samé pro ukončování pracovních poměrů
  8. A samozřejmě, jaké jsou nejdůležitější novinky ze soudní praxe, které by Vám neměli uniknout

Organizace akce: 
Seminář bude probíhat v kombinované formě, tzn. prezenčně a také online (MS TEAMS). Pokud budete mít zájem o online účast, prosím, o registraci na email: ratajova@jhk.cz.  
 
Podmínky účasti: 
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 – variabilní symbol: 12160524. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet.
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním (včetně dnů pracovního volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky. Při neúčasti se poplatek nevrací - organizace může vyslat náhradníka.
 

Lektor

Mgr. Alena Šmejkalová

Alena Šmejkalová je zkušená právnička s rozsáhlou praxí v oblastech pracovního práva, compliance a digitalizace. Pracuje jako hlavní právní poradce v advokátní kanceláři Lucie Demeterové (DemeterLegal), kde se specializuje na poskytování právního poradenství firmám v oblastech pracovního práva a compliance. Má unikátní kombinaci dovedností, která zahrnuje hluboké právní znalosti spolu s praktickým vhledem do digitalizace firemního prostředí. Její schopnost pěkně vysvětlit složité právní koncepty a procesy ji činí vynikajícím lektorem. Má bohaté zkušenosti s právním poradenstvím klientům různých velikostí a odvětví, což jí umožňuje poskytovat praktické a relevantní příklady během školení.

 

Datum a čas Čtvrtek 16. 05. 2024
09:00 - 12:00
Přidat do kalendáře
Místo Zasedací místnost, 1. patro 
Palackého náměstí 106 nebo ONLINE MS TEAMS, Strakonice
Cena Pro členy Jhk:
1400 Kč (cena včetně DPH)

Pro ostatní:
2000 Kč (cena včetně DPH)

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Ratajová Blanka
ratajova@jhk.cz
+420724613943
Sdílet
Zpět