Události

Co si (mimo jiné) sbalit na podnikatelskou cestu

Vhodné pro
Začínající podnikatelé
Webinář ZRUŠEN. O náhradním termínu budete včas informováni. 

V rámci iniciativy "Od nápadu k realizaci" jsme pro Vás v jarním běhu připravili témata, jejichž cílem je Vám zprostředkovat užitečné informace, které Vám mohou pomoci při rozhodování začít podnikat.

Program

V rámci webináře se od "průvodkyně" Radky dozvíte zajímavé informace, které Vám pomohou při rozhodování začít podnikat nebo i na dále být zaměstnancem. Radka se zaměří na pojmy:

  • Work-life-balance - vědomé udržování rovnováhy mezi prací a soukromým životem. I když se práce a soukromí do určité míry prolínají a nelze je striktně oddělit, je dobré mezi nimi udržovat harmonii, která přispívá k celkové spokojenosti. Vy sami musíte rozhodnout, co pro vás rovnováha znamená. Nespoléhejte se na nikoho jiného – nikdo vám neřekne lépe, jak si čas rozložit, než vy sami.
  • Kaizen - metoda postupného zlepšování založená na kulturních tradicích Japonska. Zaměřuje se na postupné optimalizování procesů a pracovních postupů.
  • Vnitřní hlas
  • Chyba jako kámoš


Způsob přihlášení

K přihlášení na webinář je určen následující FORMULÁŘ. 
Po odeslání Vás budeme registrovat a nejpozději v den před konáním akce vám na uvedený email odešleme přihlašovací údaje a pokyny. 
V případě potřeby kontaktujte zde uvedeného garanta akce. 
 

Iniciativa Od nápadu k realizaci

Série webinářů, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy.

Sérii webinářů Od nápadu k realizaci startujeme již 17. 4. 2024. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem. Další události ze série cyklu Od nápadu k realizaci najdete na webu Jhk.cz nebo na facebookovém profilu Od nápadu k realizaci.


Partneři a organizátoři akce jsou:

Podporují nás:
  • Regionální rozvojová agentura jižních Čech - RERA a.s. - www.rera.cz
  • Jihočeský vědeckotechnický park - www.jvtp.cz
  • Jihočeská agentura pro inovační podnikání - www.jaip.cz

Lektor

Radka Doležalová

Radka je koučka a průvodce na cestě za Vašimi zatím nesplněnými sny a cíli. Je členkou EMCC Czech Republic (Evropská rada pro mentorování a koučování ČR).
www.radkadolezalova.com 

Datum a čas Pondělí 29. 04. 2024
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo online, Teams
Cena Pro členy Jhk:
zdarma

Pro ostatní:
zdarma

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět