Události

Akademie pro senior obchodníky a obchodní manažery

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Jen pro členy Jhk
Více o projektu ZDE

Vzdělávací program " Akademie pro senior obchodníky a obchodní manažery" umožní jeho účastníkům získat a rozvinout znalosti a schopnosti v několika obchodních oblastech. Část kurzu je zaměřena na sebepoznávání  účastníků a plánování jejich osobního a profesního růstu. Svým obsahem je určen pro vedoucí obchodních týmů, obchodní manažery, ale také specialisty v oblasti obchodu a prodeje.

 

Program

Na co se můžete těšit?

1.den: Organizace práce obchodníka, plánování úkolů a priorit
(Základní zloději času obchodníka, Eisenhowerův princip určování priorit, Aplikace na pracovní den a týden obchodníka, Paretovo pravidlo 80/20, Occamova břitva, Pravidlo 2 minut, Technika Pomodoro..)

2.den: Prodejní koncept Total cost of ownership, Up-selling a Cross-selling
(Podstata konceptu Total Cost of Ownership, Které produkty nebo služby do tohoto konceptu spadají, Co je Up-selling, Jak hovořit a argumentovat klientům, Co je cross-selling-příklady, Analýza vašich vlastních příležitostí ke cross-sellingu a Up-sellingu)

3.den: Koučování obchodního týmu
(Co je koučink ?, Rozdíl školení- koučink-mentoring; Koučovací metoda TGROW, Sada koučovacích otázek, Aplikace koučinku v běžných situacích ze života obchodníka, Nácvik koučování a jejich rozbor)

4.den: Vedení obchodních případů (obchodní pipeline), Customer Relation Management
(Životní cyklus ochodního případu, Nacházení obchod.příležitostí, Akviziční podněty, Pojem pipeline v řízení obchodu, Customer Relation Management, aplikace filozofie CRM do obchodu vaší firmy)

5.den: Motivace pracovníků a řízení pracovního výkonu v obchodě
(Maslowova pyramida potřeb a její aplikace do prac. prostředí, Motivující a demotivující faktory v práci, Herzbergerova dvoufaktorová teorie motivace, Náměty na motivaci obchodníků)

6.den: Standard a nadstandard v prodeji, výchova a vzdělávání klientů
(Očekávání dnešních zákazníků a budoucí trend, Standardy a nadstandardy v poskytování služby a v práci obchodníků, Vzdělávání a výchova klientů-uživatelů vašich výrobků a služeb, Jak klienty vzdělávat a vychovávat, aby to nevzali negativně či osobně)

NEJZAZŠÍ TERMÍN  PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 22.9.2021

Pro přihlášení ke kurzu prosím zašlete sken vyplněného a podepsaného monitorovacího listu + kopii pracovní smlouvy na adresu akademie@jhk.cz Originál monitorovacího listu nám předáte osobně na kurzu, nebo zašlete poštou na Jhk.


Jhk Akademie se bude konat prezenčně za dodržení podmínek, které vycházejí z mimořádného opatření MZČR.
Berte prosím na vědomí, že je potřeba použít po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek a zároveň je potřeba mít potvrzení o splnění podmínky pro vstup na akce. Seznam podmínek umožňující vstup je k dispozici zde.
Upozorňujeme, že testy nezajišťujeme.

 

Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 

          
          

Lektor

Mgr. Rudolf Hadrava

Vede zejména semináře obchodních, manažerských, telefonických, komunikačních a prezentačních dovedností. Při práci vychází ze svých bohatých zkušeností, nových trendů i zkušeností kolegů a účastníků tréninků.
 


Dokumenty

Datum a čas
Středa 20. 10. 2021
8:00 - 16:30
Středa 03. 11. 2021
8:00 - 16:30
Středa 10. 11. 2021
8:00 - 16:30
Pondělí 22. 11. 2021
8:00 - 16:30
Čtvrtek 09. 12. 2021
8:00 - 16:30
Středa 05. 01. 2022
8:00 - 16:30
Místo malá zasedací místnost, číslo dveří 3
Husova tř. 1846/9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
Kč 29.999,- vč. DPH

Pro ostatní:
Kč 36.999,- vč. DPH

Cena pro projektové partnery: Zdarma

(* bez DPH)
Kapacita Volno (Zbývá 5 míst)
Garant akce
Sedláčková Zuzana
zuzana.sedlackova@bitcz.cz
+420777926557
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývá 5 míst)

Kč 29.999,- vč. DPH
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.