Události

Akademie pro personalisty, manažery a majitele firem

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Jen pro členy Jhk
Více o projektu ZDE

Vzdělávací program "Akademie pro personalisty, manažery a majitele firem" je zaměřen na prohloubení stávajících znalostí personalisty a získání nových nástrojů, které mu pomohou nastavit nová pravidla v oblasti komunikace, odměňování a motivace pracovníků. V jednotlivých blocích se seznámíte s novými trendy a metodami v oblasti lidských zdrojů. Vzdělávací akce je určena všem personalistům, HR manažerům a majitelům malých a středních firem.


 

Program

Na co se můžete těšit?

1.den : Strategické řízení lidských zdrojů, role personalisty, řízení změn
( Tvorba a strategie řízení lidských zdrojů, východiska, zásady; charakteristika prac.sil a vytváření HR procesů; Strategické otázky personal.managementu; řízení HR v zemích EU a v prostředí ČR; Role HR manažera a úspěšné firmy v oblastech strategie firmy a další..)

2.den : Plánování lidských zdrojů
( Trendy v oblasti plánování, získávání a výběru HR; určování potřeb HR; proces získávání  a výběru pracovníků; Assessment - nástroje, metody a aplikace v praxi; Manažerská a asertivní komunikace; řešení zátěžových situací v práci HR manažera)

3.den : Výběr zaměstnanců a vedení vstupních pohovorů
( Fáze a struktura výběrového procesu, Příprava na pohovor, Schopnost klást konkrétní cílené otázky, Základní chyby při vedení pohovoru, Obtížné typy kandidátů a indikace jejich chování, Schopnost aktivního naslouchání, Vyhodnocení pohovoru, Videotréning)

4.den : Strategické odměňování
( Co je strategické odměňování; Strategie podniku; kompetenční model a popis pracovních pozic; stanovení mzdy a referenční bod; jak získávat informace a vnější benchmarking; jak propojit hodnocení se systémem odměňování a motivací)

5.den :  Motivace pracovníků a řízení pracovního výkonu
( Význam motivace pro zvyšování výkonu na pracovišti; stimulace výkonnosti; vytváření prac.míst a úkolů; řízení prac.výkonu; hodnocení pracovníků a pracovního výkonu)

6.den :  Firemní kultura a efektivní nábor zaměstnanců
( Firemní hodnoty a ztotožnění se s nimi; firemní kultura a její vliv na hospodářský výsledek firmy; nové trendy oslovování uchazečů; sociální sítě pro oslovení uchazečů a firma; zapojitelnost zaměstnanců)

7.den : Rozvoj a vzdělávání
( Význam vzdělávání pro společnost, Systémové pojetí vzdělávání pracovníků, Realizace a vyhodnocování vzdělávání, Trendy ve vzdělávání a rozvoji pracovníků, Systémy a metody rozvoje manažerů, TOP týmy a jejich vytváření, Nové cíle v rozvoji manažerů, Proces řízení osobního rozvoje..)

NEJZAZŠÍ TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 22.9.2021.

Pro přihlášení ke kurzu prosím zašlete sken vyplněného a podepsaného monitorovacího listu + kopii pracovní smlouvy na adresu akademie@jhk.cz
Originál monitorovacího listu nám předáte osobně na kurzu, nebo zašlete poštou na Jhk.Jhk Akademie se bude konat prezenčně za dodržení podmínek, které vycházejí z mimořádného opatření MZ ČR.
Berte prosím na vědomí, že je potřeba použít po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek a zároveň je potřeba mít potvrzení o splnění podmínky pro vstup na akce. Seznam podmínek umožňující vstup je k dispozici zde.
Upozorňujeme, že testy nezajišťujeme.

 

Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 
          

Lektor

Ing. Ivana Černá, MBA

ACC kauč, facilitátor, trenér. "Učit se a nechat se inspirovat těmi nejlepšími" to je moto, které protíná můj život. Jsem zkušený exekutivní a osobní kouč, trenér a facilitátor. Mé zkušenosti vychází z poznatků neurovědy. Věřím, že každý člověk má obrovský potenciál se rozvíjet, pokud si uvědomí potřebu pozitivních dlouhotrvajících změn. Mým cílem je toto uvědomění zprostředkovat a dosáhnout nejen jednotlivcům, ale i firmám odvážných cílů.

Dokumenty

Datum a čas
Středa 06. 10. 2021
8:00 - 16:30
Středa 20. 10. 2021
8:00 - 16:30
Čtvrtek 11. 11. 2021
8:00 - 16:30
Čtvrtek 25. 11. 2021
8:00 - 16:30
Čtvrtek 09. 12. 2021
8:00 - 16:30
Čtvrtek 06. 01. 2022
8:00 - 16:30
Čtvrtek 20. 01. 2022
8:00 - 16:30
Místo Penzion Prátr  
Branná 58, Třeboň
Cena Pro členy Jhk:
Tato událost je neveřejná.

Pro ostatní:
Tato událost je neveřejná.

Cena pro projektové partnery: Zdarma

(* bez DPH)
Kapacita Nelze se přihlásit on-line
Garant akce
Sedláčková Zuzana
zuzana.sedlackova@bitcz.cz
+420777926557
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.