#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Akademie pro obchodníky

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Jen pro členy Jhk

Vzdělávání mohou využít jen firmy zapojené do projektu Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jhk II.
Máte zájem zapojit se do projektu – kontaktujte nás na 110@jhk.cz

Vzdělávací program "Akademie pro obchodníky" je rozdělen do samostatných výukových bloků složených z výkladové části a aktivního procvičení látky při řešení příkladů, případových studií a návrhů variantních řešení konkrétních praktických situací. V rámci cvičení je část programu věnována i sebepoznávání účastníků, plánování jejich osobního i profesního růstu. 

V tomto programu se s využitím velkého množství praktických příkladů lektor zaměří na rozvinutí znalostí účastníků a zefektivnění postupů pro dokonalou práci s aplikacemi kancelářského balíku MS Office.

 

Program

Na co se můžete těšit?

1. den: 9.6.2020 - Vedení obchodní schůzky
(Kurz umožní jeho účastníkům získat základní informace o vedení osobní schůzky s klienty – ať už stávajícími nebo novými. Ukáže význam přípravy na jednání, různé fáze schůzky i možné problémové nebo neočekávané situace, které v praxi nastávají. Ujasní, jak schůzku správně zakončit a jaké kroky musí obchodník podniknout po návratu ze schůzky u klienta.)

2. den: 23.6.2020 - Tabulkové výpočty
(Efektivní postupy tvorby tabulek, moderní a rychlé metody, zásady pro používání výpočtů, nejčastěji používané funkce, počítání mezi listy.)

3. den: 7.7.2020 - Grafika a prezentace
(Práce s grafickými prvky v prostředí Windows – výstřižky, skica, průhlednost, ořez, a další důležité nástroje používané obecně pro práci s grafikou, grafické prvky v prezentaci, tvůrčí práce s grafikou, obrázky a dalšími prvky, zásady pro vytvoření poutavé prezentace, práce s předlohou snímku.)

4. den: 13.7.2020 - Profesionální argumentace, přesvědčování a zvládání námitek
(Kurz je komplexní modulový vzdělávací program, který umožní jeho účastníkům získat dovednosti a znalosti v oblasti efektivní komunikace. Současně umožňuje účastníkům vytvoření návyků naslouchání a kladení otázek s pomocí jednoduchých komunikačních modelů.)

5. den: 11.8.2020 - Vyjednávání pro obchodníky
(Kurz umožní jeho účastníkům porozumět základním přístupům k vyjednávání. Účastníci se naučí používat různé taktiky při vyjednávání, uvědomí si, které faktory mohou vyjednávání zásadně ovlivnit. Vyzkouší si vyjednávání na praktickém příkladu a dostanou zpětnou vazbu na svoje silné i slabé stránky.)

6. den: 25.8.2020 - Komunikace a cloud
(Použití cloudového úložiště, sdílení souborů, spolupráce – úkoly, události, sdílení a další online nástroje, vytváření a ukládání poznámek a nápadů odkudkoli.)
 

NEJZAZŠÍ TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 7. 6. 2020!

Pro přihlášení ke kurzu prosím zašlete sken vyplněného a podepsaného monitorovací listu + kopii pracovní smlouvy na adresu 110@jhk.cz ! Originál monitorovacího listu nám předáte osobně na kurzu, nebo zašlete poštou na Jhk.

Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 
          


 
 

 

 

 

 

 

 

 


 

Lektoři

Bc. et Bc. Jana Tichá

Lektorka a koučka vzdělávací společnosti GLOBIS s.r.o, pro kterou pracuje od roku 2006. Jana má dlouholeté zkušenosti s lektorováním IT a zaměřuje se na využití kancelářských aplikací ve firemní praxi či prezentačním a komunikačním dovednostem. Je certifikovaným testerem ECDL, akreditovaným lektorem MŠMT a také akreditovaným externím koučem (MŠMT, 2015). Ve volném čase ji můžete vidět prohánět se na koni nedaleko Budějovic.
 


Ing. Oldřich Hes

Jako lektor IT působí od roku 1999. Ve společnosti GLOBIS s.r.o., kde je jedním z jednatelů, pracuje od roku 2006. Kromě lektorské činnosti zaměřené na profesionální využití kancelářských programů, se nejčastěji věnuje optimalizaci využití ICT v malých a středních společnostech. Ve volném čase sází stromky v lese nebo ho najdete na turistických stezkách.
 
Pan Hes je dále certifikovaným testerem ECDL a akreditovaným lektorem MŠMT,  certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých (AIVD, 2012) a vlastní certifikát Microsoft Office Specialist (Microsoft, 2006).


 

Mgr. Rudolf Hadrava

Vede zejména semináře obchodních, manažerských, telefonických, komunikačních a prezentačních dovedností. Při práci vychází ze svých bohatých zkušeností, nových trendů i zkušeností kolegů a účastníků tréninků.
 


Dokumenty

Datum a čas
Úterý 09. 06. 2020
8:00 - 16:30
Úterý 23. 06. 2020
8:00 - 16:30
Úterý 07. 07. 2020
8:00 - 16:30
Pondělí 13. 07. 2020
8:00 - 16:30
Úterý 11. 08. 2020
8:00 - 16:30
Úterý 25. 08. 2020
8:00 - 16:30
Místo velká zasedací místnost
Husova, 9, České Budějovice
Zobrazit na mapě
Cena Pro členy Jhk:
pouze pro členy zapojené do projektu

Pro ostatní:
nelze se účastnit

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sedláčková Zuzana
zuzana.sedlackova@bitcz.cz
+420777926557
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.