Události

Akademie pro budoucího manažera

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Jen pro členy Jhk
Více o projektu ZDE

Vzdělávací program "Akademie pro budoucího manažera" je rozdělen do samostatných výukových bloků složených z výkladové části a aktivního procvičení látky při řešení příkladů, případových studií a návrhů variantních řešení konkrétních praktických situací. V rámci cvičení je část programu věnována i sebepoznávání účastníků, plánování jejich osobního i profesního růstu.
Vylaďte si svůj manažerský styl a získejte inspiraci v osvědčených technikách vedení lidí a seberozvoje. Kurz je vhodný pro manažery, team leadery a vedoucí pracovníky.

Program

Na co se můžete těšit?

1.den : Manažerská triáda-Role, lidi, výkony
(Role a kompetence manažera, složení týmu a jeho motivace, Styly vedení lidí, Největší mýty ohledně zpětné vazby, podpůrné techniky a rozvojové zpětné vazby)

2.den : Řízení organizace 
(Potřeby organizace a podmínky jejich naplnění, Definice strategických voleb a KPI, Stavební prvky organizace a jejich design s ohledem na potřeby organizace a strategické volby)

3.den : Sebeorganizace a seberozvoj
(Sebeuvědomění a nastavení vlastního systému seberozvoje, Time management-organizace pracovního i osobního života, praktická cvičení)

4.den : Procesní řízení a systémy denního řízení
(Definice procesu , Vstupní a procesní měřítka procesů, Ovlivňování výstupů procesů-systémy denního řízení)

5.den: Motivace a komunikace
(Nové přístupy motivace zaměstnanců, Efektivní komunikace, Efektivní vedení porad, Jak udržet zapojení a motivaci účastníků ,Jakým chybám se vyhnout a jak řešit obtížné situace na poradě)

6.den : Nové techniky vedení organizace-koučovací přístup
(Základní principy koučinku-Co je a co není koučování, Koučovací techniky a praktická cvičení, Efektivní způsoby vedení lidí)
 

NEJZAZŠÍ TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 18.10.2020

Pro přihlášení ke kurzu prosím zašlete sken vyplněného a podepsaného monitorovacího listu + kopii pracovní smlouvy na adresu akademie@jhk.cz  Originál monitorovacího listu nám prosím zašlete poštou na Jhk.


Jhk Akademie se bude konat prezenčně za dodržení podmínek, které vycházejí z mimořádného opatření MZ ČR.
Berte prosím na vědomí, že je potřeba použít po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek a zároveň je potřeba mít potvrzení o splnění podmínky pro vstup na akce. Seznam podmínek umožňující vstup je k dispozici zde.
Upozorňujeme, že testy nezajišťujeme.Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 
          

Lektor

Mgr. Marie Váňová

Mám dlouholeté zkušenosti v personalistice a vedení lidí v mezinárodních společnostech. Věnuji se realizaci rozvojových projektů, konzultacím, koučinku a školení v oblasti rozvoje organizace i jednotlivce. Věřím, že lidé tvoří úspěch firem.
 


Dokumenty

Datum a čas
Úterý 19. 10. 2021
8:00 - 16:30
Úterý 26. 10. 2021
8:00 - 16:30
Středa 10. 11. 2021
8:00 - 16:30
Středa 24. 11. 2021
8:00 - 16:30
Úterý 07. 12. 2021
8:00 - 16:30
Úterý 14. 12. 2021
8:00 - 16:30
Místo zasedací místnost
F. A. Gerstnera 52, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
Tato událost je neveřejná.

Pro ostatní:
Tato událost je neveřejná.

Cena pro projektové partnery: Zdarma

(* bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sedláčková Zuzana
zuzana.sedlackova@bitcz.cz
+420777926557
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.