Členi Členům

Zvýhodněná cena -10% pro členy Jhk dle individuální poptávky

Obchod

Naše společnost několik let provozuje asistenční kancelář Hospodářské komory v Srbsku, v letošním roce jsme otevřeli též v Kazachstánu a umíme se orientovat i v zemích jako je Ukrajina, Bělorusko a Mongolsko. Nejsme typickou agenturou práce, neboť se specializujeme pouze na vyhledávání a dodání pracovníků do kmenového stavu zadavatele. Nevěnujeme se činnosti přidělování zaměstnanců ke koncovým uživatelům. Jednou z našich dalších zahraničních činností je i zastupování českých firem na místních trzích, provádění průzkumů a analýz. Vyhledáme a zajistíme požadované pracovníky dle zadání. Firmu i kandidáta provedeme vízovou procedurou, zajistíme nezbytné úkony pro jeho transit do ČR. Pokud si firmy budou přát, zejména ty, které ještě nejsou zařazeni ve Vládních programech, rádi i s tímto jim pomůžeme a celý proces zrealizujeme.

Zvýhodnění pro členy:

Zvýhodněná cena -10% pro členy Jhk dle individuální poptávky. Naše nabídky poskytujeme na základě individuálního jednání. Odvádíme kvalitní práci za kterou si stojíme.

Název společnosti: MONTO, s.r.o.
Sídlo: Žerotínova 503/5, České Budějovice 37004
Kontaktní osoba:
Web: https://www.monto.cz/kopie-z-monto-s-r-o2/
Sdílet:
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.