Členi Členům

Konzultace zdarma a 5% sleva na úklidové a dezinfekční služby

Ostatní COVID-19 Dezinfekce

Nabízíme úklidové a dezinfekční práce včetně dodávky dezinfekčních prostředků. Nabídku přizpůsobíme Vašim potřebám. Služby poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu nebo jednorázově.

Nabízíme pravidelné úklidové práce, jednorázové generální a postavební úklidy. Úklid provádíme profesionální úklidovou chemií za použití úklidových strojů Kärcher.
Dezinfekci provádíme dvěma způsoby: chemickou cestou dezinfekčními prostředky s virucidním účinkem, tedy stíráním a otíráním zatížených ploch (podlahy, stěny, kliky, madla, zábradlí, pulty apod.) nebo párou o teplotě 130 °C vyrobenou mobilními parními vyvíječi (nákupní vozíky, vstupní zóny, přepravky, nakládací a manipulační zařízení, stroje, rampy, podlahy, stěny apod.).

Úklid a dezinfekci provádíme dle instrukcí HK ČR a České asociace úklidu a čištění, která pro účinnou dezinfekci povrchů v souvislosti s COVID-19 připravila metodiku pro čištění a dezinfekci.
Kontaktujte nás na emailu info@karchercs.cz nebo na telefonu +420775887820.

Zvýhodnění pro členy:

Členům Jhk.cz nabízíme bezplatnou konzultaci zdarma a 5% slevu na služby.

Název společnosti: Čistící stroje s.r.o.
Sídlo: Litvínovice 319, Litvínovice 37001, okres České Budějovice
Kontaktní osoba:
Web: https://www.uklid.to/
Sdílet:
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.