Členi Členům

10+1 procedura ZDARMA

COVID-19 Komorový voucher

Jako firma máte v této době mnoho starostí s řešením současné situace a s opatřením kvůli šíření Koronaviru. To se projevuje i na vašich zaměstnancích, kteří pracují pod větším stresem, jsou více unavení a mají tak oslabenou imunitu. Hledáte jak pomoc svým zaměstnancům posílit imunitu a zvýšit tak energii a pracovní nasazení?

Proto naše studio Carmen & clinic připravilo balíček COVID-19. Balíček obsahuje 10+1 procedura ZDARMA v hodnotě 5 000,- Kč a je platný do 31. 12. 2020.

Ve studiu Carmen & clinic pomáháme klientům se změnou životního stylu. Poskytujeme výživové poradenství, čištění, posílením imunity a detoxikaci těla pomocí lymfodrenáže. Zakládáme si na profesionálním a vstřícném přístupu.

Od 1.3. jsme na nové adrese, abychom Vám mohli nabídnout vyšší komfort služeb. Nyní nás najdete v Krajinské 1.

Zvýhodnění pro členy:

Komorový voucher aneb Společně to zvládneme…..
Tato sekce vznikla na pomoc malým firmám působícím na jihu Čech ke zmírnění dopadu omezení jejich podnikání.
Objednejte si poukaz a předplaťte si předem jejich služby. Hledejte služby a zboží u místních dodavatelů a podpořte nákupem voucherů lokální ekonomiku.

Název společnosti: Iveta Plemlová
Sídlo: Otavská 1062/6, České Budějovice 37011, okres České Budějovice
Kontaktní osoba:
Web: https://carmenclinic.cz/
Sdílet:
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.