#jihoceskepodnikani
Menu

Katalog Členi Členům

Individuální vzdělávání, mentoring a koučování od Kompetenční akademie i ON-LINE

Vzdělávání COVID-19

Kompetenční akademie si získala od svých účastníků za více jak 7 let svého fungování skvělé hodnocení. A to hlavně v praktické využitelnosti nástrojů a postupů, které si účastníci odnáší a ihned zavádí do praxe.

Každý z nás si uvědomuje, že aktuální situace nemá v historii obdoby. Tak čas využijte pro efektivní transformaci sebe nebo své firmy, k získání nových dovedností nebo e konzultaci nastalé situace.

Individuální školení, koučink, mentoring či konzultace nově provádíme i ON-LINE. Nebo, pokud máte zařízení s VR, i prostřednictvím virtuální reality.

Speciální akce pro členy JHK - sleva 20% na individuální služby Kompetenční akademie + 1. konzultace (1 hodina) on-line zdarma

Zvýhodnění pro členy:

Rozhodli jsme, že po dobu nouzového stavu související s COVID-19 budeme uveřejňovat všechny nabídky jihočeských firem určené nejen pro členské firmy, které Vám podnikatelům pomohou překlenout současnou situaci a vyřešit nepříjemné situace při Vašem podnikání.

Název společnosti: Holistic management, s.r.o.
Sídlo: Sokolovská 1970/8, České Budějovice 37007, okres České Budějovice
Kontaktní osoba:
Web: http://www.ka.webalistra.cz/vycviky/individualni/
Sdílet:
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.