Členi Členům

15% sleva na firemní psychologické poradenství

Poradenství COVID-19

Pomoc firemního psychologa je nejen v bouřlivé době vítanou podporou a efektivním benefitem pro zaměstnance!

Firemní psycholog. poradenství je podpora v náročných profesních situacích, pomoc při zvládání krizových stavů, které běžně doprovázejí negativní emoce (úzkost, smutek, pocity bezmoci, strach, nejistota).
Navíc zaměstnanci si často nosí své pracovní problémy domů, pokud ovšem nejsou a nebudou v psychické pohodě, ovlivní to jejich efektivitu a výkon.

Vítanou možností, jak podpořit své zaměstnance, může být naše telefonická psychologická poradna, která v sobě snoubí vše, co zaměstnavatelé i zaměstnanci hledají:
anonymitu, odbornost, rychlost, konzultace i odpoledne/večer/o víkendu, ušetření času (nikam se nedojíždí), udržení výkonnosti a zlepšení psychické stability.

Této služby může využít i management firmy, který chce systematicky působit a komunikovat s lidmi, kteří pracují ve stresu.

Zvýhodnění pro členy:

Pro členy Jhk sleva 15 % na všechny služby (nesčítá se s jinými slevami).

Název společnosti: EDUCO PROSPERITY vzdělávání a poradenství, spol. s r.o.
Sídlo: V. Talicha 845/17, České Budějovice 37005, okres České Budějovice
Kontaktní osoba:
PhDr. Jiří Beníšek
info@educoprosperity.cz
+420728673501
Web: www.educoprosperity.cz
Sdílet:
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.