Členi Členům

20% sleva na vzdělávání, koučování a virtuální realitu

IT Chráněné dílny, náhradní plnění Vzdělávání

Již od roku 2010 patříme mezi malou skupinu společností, která dokáže garantovat zvýšení výkonu firmám, týmům a jednotlivcům prostřednictvím změn chování jejich lidí a přenastavením procesů. Jako jedni z mála dokážeme měřit dopady tzv. soft skills vzdělávání na konkrétní změny a výsledky konkrétních osob či týmů. Našim klientům jsme pomohli zvýšit obrat v rozmezí 8 – 25 % dle typu trhu. Do transformací zapojujeme nejmodernější technologie včetně virtuální reality.

Rádi pro Vás připravíme rozvojový a transformační program na míru pro dosažení konkrétního cíle.

Již od počátku dáváme příležitosti k uplatnění osobám se zdravotním postižením. Díky tomu můžete získat naše služby v režimu náhradního plnění.

Zvýhodnění pro členy:

1. Kompetenční akademie (veřejný výcvik) - 20% sleva z ceníkové ceny 24 900 Kč bez DPH / 5 dní

2. Individuální transformační koučování (i za využití virtuální reality) - 20% sleva z ceníkové ceny 6 000 Kč bez DPH / hodina

3. Půldenní workshop Jak využít virtuální a rozšířenou realitu ve výrobě, obchodě, BOZP a vzdělávání - 20% sleva z ceníkové ceny 9900 Kč bez DPH

Název společnosti: Holistic management, s.r.o.
Sídlo: Sokolovská 1970/8, České Budějovice 37007, okres České Budějovice
Kontaktní osoba:
Web: www.holistic-management.cz
Sdílet:
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.