Aktuality

Využijte léto pro zdravý pohyb v krásné prostředí jižních Čech: ČEZ Lipno Sport Festival

25. květen 2023
Byznys Společenská odpovědnost

Léto na Lipně je už neodmyslitelně spojeno s ČEZ Lipno sport festivalem. Skvělé podmínky pro sport a zábavu na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda láká všechny milovníky aktivního životního stylu.

ČEZ Lipno Sport Festival se letos uskuteční již podvanácté. Od pátku 11. 8. až do neděle 20. 8. ožije Marina v Lipně nad Vltavou a blízké okolí tímto největším sportovním festivalem v Česku. Atraktivní kombinace sportu a kultury opět nabídne bohatý desetidenní program pro všechny věkové kategorie, včetně dětí, seniorů a handicapovaných spoluobčanů. Atraktivní kombinace sportu a kultury opět nabídne bohatý desetidenní program pro všechny věkové kategorie, včetně dětí, seniorů a hendikepovaných spoluobčanů.

Pod odborným vedením zkušených lektorů, z nichž někteří jsou i úspěšní reprezentanti, tu pro vás bude připravena celá spousta sportovních workshopů, nebo soutěží. Tradiční i nové sportovní disciplíny si budete moci vyzkoušet vy i vaše děti. Těšit se můžete například na každodenní kondiční cvičení, volejbal, košíkovou, plavání, paddleboardy, veslování, kanoe, parkour, slackline, orientační běh, baseball a spoustu dalších sportovních disciplín. Speciálně pro děti bude připravena třeba cyklodráha, lezecká stěna, OCR dráha a samozřejmě i spousta zábavných soutěží o ceny. 

A jako vždy nebude nouze o známá jména nejenom ze světa sportu a kultury. Už nyní můžeme prozradit, že účast například přislíbila naše skvělá snowboard krosařka a čerstvá mistryně světa Eva Adamczyková. A nebude sama, těšit se samozřejmě můžete i na mnoho dalších.

Na své si rozhodně přijdou i aktivní či hobby sportovci v mnoha zajímavých závodech, kdy vrcholem prvního víkendu bude cyklistika a sobotní přeshraniční MTB & Gravel závod ČEZ Kolem Lipna, kde si můžete zvolit trať buď 60 km, nebo kratší 20 km.  Druhý víkend  bude už tradičně patřit běhu, a to konkrétně ČT Lipenskému půlmaratonu a desítce. Obě trasy budou okořeněné výběhem na Stezku korunami stromů. Přihlašovat na závody se lze už teď na webu festivalu.

Sportovní část bude doplněna o každodenní kulturní program. A i tady si to svoje najde každý. Pro děti budou například připraveny oblíbené dětské diskotéky s maskoty a tradiční odpolední pohádky. Na dospělé pak čeká každý den letní večerní program, jehož vrcholem budou oblíbené  páteční a sobotní ČEZ Energy Festy se spoustou známých českých interpretů.

A jak už je zvykem, většina programu festivalu, včetně ČEZ Energy Festů, je opět zdarma. 

Skvělá aktivní zábava pro celou rodinu, to je ČEZ Lipno Sport Festival 2023!

Podrobnosti na www.lipnosportfestival.cz.
 

Zdroj: http://www.cyklonovinky.cz/

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

31. květen 2023
Byznys

Podnikatelé zvolili za prezidenta Hospodářské komory Zdeňka Zajíčka

Podnikatelé na celostátním sněmu konaném v pražském kongresovém centru O2 universum zvolili za prezidenta Hospodářské komory na další tři roky Zdeňka Zajíčka.  Zdeněk Zajíček získal 190 hlasů, jeho pr...

Přečíst celý článek
30. květen 2023
Byznys

Kyber cena roku „Pro bezpečný kybernetický prostor“

Centrum kybernetické bezpečnosti, z.ú. za podpory Pracovní skupiny kybernetické bezpečnosti (AFCEA) a řady dalších partnerů zahájilo první ročník projektu / soutěže KYBER CENA ROKU.

Přečíst celý článek
24. květen 2023
Byznys

Indie představuje pro jihočeské textilní firmy nové obchodní příležitosti

Indie je z našeho pohledu nekonečná ekonomická příležitost, vyplývá z již druhého setkání zástupců Jihočeské hospodářské komory a jihočeských textilních firem s indickým velvyslancem Hemantem H. Kotal...

Přečíst celý článek