Aktuality

Využijte léto pro zdravý pohyb v krásné prostředí jižních Čech: ČEZ Lipno Sport Festival

25. květen 2023
Byznys Společenská odpovědnost

Léto na Lipně je už neodmyslitelně spojeno s ČEZ Lipno sport festivalem. Skvělé podmínky pro sport a zábavu na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda láká všechny milovníky aktivního životního stylu.

ČEZ Lipno Sport Festival se letos uskuteční již podvanácté. Od pátku 11. 8. až do neděle 20. 8. ožije Marina v Lipně nad Vltavou a blízké okolí tímto největším sportovním festivalem v Česku. Atraktivní kombinace sportu a kultury opět nabídne bohatý desetidenní program pro všechny věkové kategorie, včetně dětí, seniorů a handicapovaných spoluobčanů. Atraktivní kombinace sportu a kultury opět nabídne bohatý desetidenní program pro všechny věkové kategorie, včetně dětí, seniorů a hendikepovaných spoluobčanů.

Pod odborným vedením zkušených lektorů, z nichž někteří jsou i úspěšní reprezentanti, tu pro vás bude připravena celá spousta sportovních workshopů, nebo soutěží. Tradiční i nové sportovní disciplíny si budete moci vyzkoušet vy i vaše děti. Těšit se můžete například na každodenní kondiční cvičení, volejbal, košíkovou, plavání, paddleboardy, veslování, kanoe, parkour, slackline, orientační běh, baseball a spoustu dalších sportovních disciplín. Speciálně pro děti bude připravena třeba cyklodráha, lezecká stěna, OCR dráha a samozřejmě i spousta zábavných soutěží o ceny. 

A jako vždy nebude nouze o známá jména nejenom ze světa sportu a kultury. Už nyní můžeme prozradit, že účast například přislíbila naše skvělá snowboard krosařka a čerstvá mistryně světa Eva Adamczyková. A nebude sama, těšit se samozřejmě můžete i na mnoho dalších.

Na své si rozhodně přijdou i aktivní či hobby sportovci v mnoha zajímavých závodech, kdy vrcholem prvního víkendu bude cyklistika a sobotní přeshraniční MTB & Gravel závod ČEZ Kolem Lipna, kde si můžete zvolit trať buď 60 km, nebo kratší 20 km.  Druhý víkend  bude už tradičně patřit běhu, a to konkrétně ČT Lipenskému půlmaratonu a desítce. Obě trasy budou okořeněné výběhem na Stezku korunami stromů. Přihlašovat na závody se lze už teď na webu festivalu.

Sportovní část bude doplněna o každodenní kulturní program. A i tady si to svoje najde každý. Pro děti budou například připraveny oblíbené dětské diskotéky s maskoty a tradiční odpolední pohádky. Na dospělé pak čeká každý den letní večerní program, jehož vrcholem budou oblíbené  páteční a sobotní ČEZ Energy Festy se spoustou známých českých interpretů.

A jak už je zvykem, většina programu festivalu, včetně ČEZ Energy Festů, je opět zdarma. 

Skvělá aktivní zábava pro celou rodinu, to je ČEZ Lipno Sport Festival 2023!

Podrobnosti na www.lipnosportfestival.cz.
 

Zdroj: http://www.cyklonovinky.cz/

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

12. duben 2024
Byznys

Doprovodná podnikatelská mise do Kanady s místopředsedou vlády a ministrem vnitra Vítem Rakušanem

Ministerstvo vnitra ČR a Hospodářská komora ČR zvou české firmy z oblastí krizového řízení (Disaster Management), ochrany před nebezpečím a reakce na katastrofy (Emergency Response) a kyberbezpečnosti...

Přečíst celý článek
05. duben 2024
Byznys

Doprovodná podnikatelská mise do Maroka a Turecka s ministrem životního prostředí Petrem Hladíkem

Ministerstvo životního prostředí ČR a Hospodářská komora ČR zvou české firmy z oblastí vodního hospodářství a souvisejících oborů k účasti na podnikatelské misi do Maroka a Turecka, která se uskuteční...

Přečíst celý článek
04. duben 2024
Byznys

Ve srovnání podmínek pro byznys na jihu Čech vítězí Český Krumlov

Vítězem letošního ročníku výzkumu Město pro byznys se v Jihočeském kraji stalo město Český Krumlov. Podnikatelské prostředí se rozvíjí také ve Vodňanech a Českých Budějovicích.

Přečíst celý článek