Aktuality

Veřejná beseda k adaptaci města České Budějovice na změnu klimatu

29. listopad 2021
Byznys Cestovní ruch Společenská odpovědnost

Statutární město České Budějovice ve spolupráci s RADDIT Consulting, Ekotoxa a Nadace Partnerství zvou na veřejnou besedu k adaptaci města České Budějovice na změnu klimatu. Beseda se bude konat 1. prosince online v aplikaci ZOOM s moderátorkou Marií Bastlovou. 

Jak se změna klimatu projeví v Českých Budějovicích? Jak se můžeme vlnám veder nebopřívalovým dešťům účinně bránit? Pomohou nám chytré technologie? Co v tomto směrupřipravuje město a jaké přínosy to bude mít pro obyvatele? To všechno a mnohem víc sedozvíte na veřejné besedě se zajímavými hosty. Vystoupí: 

  • Ivo Moravec - náměstek primátora
  • Jan Pokorný - hydrobiolog, ředitel ENKI Třeboň
  • David Bárta - designer inovací a vydavatel Smart City časopisu CITY:ONE
  • Eva Semančíková - Přírodovědecká fakulta JČU
  • Lenka Štěrbová - Ústav výzkumu globální změny – CzechGlobe
  • Jiří Řehounek - sdružení Calla

 

Registrace a informace o konání

Online beseda se uskuteční ve středu 1.12. 2021 od 18 hodin, a to online v aplikaci ZOOM. 

Bližší informace naleznete v přiložené pozvánce nebo na www.adaptuj-cbudejovice.cz případně na FB události Adaptace Českých Budějovic na změnu klimatu | Facebook .

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

20. leden 2022
Byznys

Česko – gruzínské podnikatelské setkání přiblíží obchodní příležitosti v Georgii

Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás pozvat na Česko gruzínské podnikatelské setkání, které organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci se ZÚ Gruzie v Praze.

Přečíst celý článek
18. leden 2022
Byznys

Podnikatelská mise do Severní Makedonie otevře příležitosti v oblasti dopravní infrastruktury, obnovitelné energie, zemědělských technologií a potravinářství

Dovolujeme si všechny podnikatele pozvat k účasti na odložené podnikatelské misi Hospodářské komory ČR (HK ČR) do Severní Makedonie, která se uskuteční v termínu 14.-16.3.2022. Mise, kterou povede vic...

Přečíst celý článek
17. leden 2022
Byznys

Nová online služba ČSSZ zjednoduší zaměstnavatelům přístup k údajům svých zaměstnanců

Česká správa sociálního zabezpečení spustila v prosinci minulého roku další online službu ePortálu ČSSZ určenou zaměstnavatelům. Díky této službě mohou zaměstnavatelé získat přístup k údajům o otevřen...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.