Aktuality

Seminář: Kontroly na místě

14. květen 2024

  • Datum: 12. 6. 2024 8:45 – 11:30
  • Místo konání: Lipová 1789, České Budějovice - Zobrazit na mapě
  • Téma: Obecné, Výzvy

Agentura pro podnikání a inovace ve spolupráci s MPO, Centrem pro regionální rozvoj, Auditním orgánem Ministerstva financí ČR a Eurocentrem zve všechny zájemce na akci s názvem Kontroly na místě, která se koná ve středu 12. června 2024 v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích.

Cílem semináře je seznámit žadatele s průběhem kontrol v rámci OP PIK/OP TAK a IROP. Účastníci semináře se dozví, jak se na kontrolu připravit a jak se vyhnout nejčastějším chybám.

Účast na události je bezplatná, registraci je možné provést prostřednictvím registračního formuláře nejpozději do 10. 6. 2024 kliknutím ZDE.

Bližší informace o akci naleznete v pozvánce zde.

Zdroj: www.agentura-api.org

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

23. květen 2024

Jednodušší život pro podnikatele? Ministerstvo navrhuje 23 opatření na omezení byrokracie

Úpravy v oblasti živnostenského podnikání, zaměstnanosti, životního prostředí či daňové správy. Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) poslalo do mezirezortního připomínkového řízení balíček třiadvacet...

Přečíst celý článek
22. květen 2024

Přehledy pro ČSSZ či VZP stále nemusejí podávat elektronicky ani podnikatelé

Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) musejí kvůli povinným datovým schránkám od roku 2023 komunikovat s úřady elektronicky. Neplatí to ale bezvýhradně. Například u ČSSZ a zdravotních pojišťoven i l...

Přečíst celý článek
21. květen 2024
Podpora podnikání

Síkela: V USA a Kanadě mají o české firmy a startupy velký zájem

Boston, Toronto, Chicago a Seattle. Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela vedl podnikatelskou misi do USA a Kanady, které se zúčastnilo téměř 70 zástupců českých společností a startupů.

Přečíst celý článek