#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

RSI Akademie – Akademie sociálních inovací na venkově pro podnikatele, zaměstnance i aktivní občany

07. duben 2021
Stavebnictví Vzdělávání Inovace Technika a řemesla Společenská odpovědnost

Kurz RSI Akademie – akademie sociálních inovací na venkově, který organizuje Regionální rozvojová agentura jižních Čech, je určen pro kohokoliv, koho zajímá udržitelný rozvoj venkova. Témata zahrnují návrh strategie, obchodní model sociálního podniku, řízení dopadu a cirkulární ekonomiku. Ať už jste tedy sociální podnikatel, zaměstnanec v nestátní neziskové organizaci, pracujete pro veřejnou správu či jste aktivní občan, určitě si zde přijdete na své!

"Tato akademie vznikla jako součást mezinárodního projektu CERUSI, jehož hlavním posláním je rozvíjet sociální inovace a podnikání ve venkovských oblastech. Cílem projektu je propojit aktivní občany, tematické organizace a veřejnou správu tak, aby byl podpořen inovační kapitál obohacený o mezinárodní zkušenosti. Akademie je vhodná pro všechny aktivní občany, firmy a tematické organizace," přibližuje Zdeněk Hanzal, projektový manažer z Regionální rozvojové agentury jižních Čech.

RSI Akademie se skládá z pěti modulů

  • Posílení venkova
  • Porozumění potřebám komunity
  • Návrh obchodního modelu
  • Návrh dopadu
  • Návrh udržitelnosti

Účast v akademii je zdarma. Obsah je dostupný také v českém jazyce a přináší zkušenosti z venkova ostatních regionů EU. Můžete si vybrat konkrétní moduly, kterými chcete projít. Celková doba studia všech modulů je 10 hodin.

Registrace probíhá přes platformu Skyrocket.

RSI Akademie mimo jiné obsahuje rozhovory s odborníky, přístup k nástrojům vyvinutých v praxi, užitečné rady, dobrovolný kvíz ověřující získané znalosti nebo možnost získání certifikátu o absolvování.

Pro více informací kontaktujte projektového manažera:
Zdeněk Hanzal, RERA a.s. - Regionální rozvojová agentura jižních Čech
e-mail: hanzal@rera.cz
mobil: +420 731 503 328
tel.: +420 387 878 456
www.rera.cz


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

08. duben 2021
Vzdělávání Technika a řemesla

Jihočeský vědeckotechnický park podpoří jihočeské podnikatele v oblasti zavádění nových technologických trendů

Pokud přemýšlíte o realizaci postupné digitální transformace vašich firemních procesů, automatizaci, robotizaci, či zavádění nových technologií a prvků průmyslu 4.0, má pro vaši firmu Jihočeský vědeck...

Přečíst celý článek
07. duben 2021
Inovace

SMART záruky usnadní malým a středním podnikatelům přístup k úvěrům na digitalizaci

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) připravila pro malé a střední podnikatele tzv. SMART záruku, která jim usnadní přístup k úvěrům o...

Přečíst celý článek
30. březen 2021
Vzdělávání

Jak využít čas pro byznys, rodinu i odpočinek? Poradí on-line konference Ženy v byznysu

Čas je náš nejcennější zdroj - to bude nosné téma již 3. ročníku Konference Ženy v byznysu. Praktické nástroje, osobnosti z českého byznysu, skvělá moderátorka z ČT. Interaktivní program, který vás za...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.