Aktuality

Přihlaste se do Challenge Fund 2022, jehož cílem je přenos českých inovací

27. červen 2022
Byznys Společenská odpovědnost Export

Ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí červnu byla vyhlášena výzva na podávání přihlášek do Challenge Fundu 2022. 

Partnerství pro cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN byla otevřena výzva pro přihlášky do Challenge Fundu 2022.

Cílem Challenge Fundu je přenos českých inovací do 6 partnerských zemí. Jedná se o Bosnu a Herzegovinu, Etiopii, Gruzii, Kambodžu, Moldavsko a Zambii. Podporované inovace mohou pocházet z mnoha oblastí od zdravotnictví, komunitního plánování po implementaci moderních technologií v dopravě. Více informací o proběhlých projektech a pravidlech programu najdete v portfoliu projektů na našich webových stránkách www.undp.cz.

Pro koho je Challenge Fund určený? 

Výzva Challenge Fund 2022 je určená českým soukromým firmám, univerzitám, výzkumným centrům a neziskovým organizacím. Žadatelé musejí mít lokálního partnera, aby se zaručila dlouhodobá udržitelnost projektů.

V rámci grantu je možno získat až 40 000 USD na roční projekt, podporu během realizace, a také reference od Rozvojového programu OSN (v případě úspěšné realizace).  Žadatelé musí také poskytnout minimální spolufinancování 20%. Začátek implementace je předpokládaný na konec září 2022 a trvání projektu je 12 měsíců  Uzávěrka přihlášek je neděle 31.7.2022, 11:59 SEČ.

 

Zúčastnit se můžete také seminářů

  • Online seminář “Jak podat úspěšnou přihlášku?”, úterý 28.6.2022, 15:00 – 16:00 SEČ (v češtině) Registrační formulář
  • Online seminář “How to submit Challenge Fund application”, středa 29.6.2022, 15:00 – 16:00 SEČ (v angličtině) Registrační formulář

Pro více informací o Challenge Fundu, navštivte webové stránky, LinkedIn  nebo napiště na cup.applications@undp.org.  

 

Projekty jsou finančně podporované Ministerstvem zahraničních věcí České republiky.

 

 

Zdroj: Challenge Fund


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

31. květen 2023
Byznys

Podnikatelé zvolili za prezidenta Hospodářské komory Zdeňka Zajíčka

Podnikatelé na celostátním sněmu konaném v pražském kongresovém centru O2 universum zvolili za prezidenta Hospodářské komory na další tři roky Zdeňka Zajíčka.  Zdeněk Zajíček získal 190 hlasů, jeho pr...

Přečíst celý článek
30. květen 2023
Byznys

Kyber cena roku „Pro bezpečný kybernetický prostor“

Centrum kybernetické bezpečnosti, z.ú. za podpory Pracovní skupiny kybernetické bezpečnosti (AFCEA) a řady dalších partnerů zahájilo první ročník projektu / soutěže KYBER CENA ROKU.

Přečíst celý článek
25. květen 2023
Byznys Společenská odpovědnost

Využijte léto pro zdravý pohyb v krásné prostředí jižních Čech: ČEZ Lipno Sport Festival

Léto na Lipně je už neodmyslitelně spojeno s ČEZ Lipno sport festivalem. Skvělé podmínky pro sport a zábavu na břehu Lipenské nádrže a krásná šumavská příroda láká všechny milovníky aktivního životníh...

Přečíst celý článek