Aktuality

Podnikatelská mise do Maďarska s B2B jednáním nabídne příležitosti v oboru zdravotnictví, lázeňství, farmaceutického průmyslu a životního prostředí

23. září 2021
Byznys Obchod Cestovní ruch Podpora podnikání

Hospodářská komora si dovoluje zájemce z řad podnikatelů pozvat k účasti na podnikatelské misi HK ČR do Maďarska, která se uskuteční v termínu 19. – 21. října 2021. Podnikatelská mise je organizována ve spolupráci s národní Maďarskou obchodní a průmyslovou komorou a zastupitelským úřadem ČR v Budapešti.

Mise, kterou povede viceprezident Hospodářské komory Radek Jakubský, je zaměřena především na obory zdravotnictví, farmaceutický průmysl, lázeňství a životní prostředí.

 

Podnikatelské fórum s maďarskými partnery

V rámci podnikatelského fóra budou zorganizována B2B jednání s maďarskými partnery. Účastníci budou mít příležitost debaty se zástupci ZÚ ČR v Budapešti o současné ekonomické situaci v Maďarsku. Hospodářská komora rovněž jedná o návštěvě specializovaných výrobních podniků za dodržení platných proticovidových opatření.

Podnikatelská mise se uskuteční vlakem s odjezdem z Prahy a s možností přistoupení v Brně. Možná je také individuální doprava na místo akce.

 

Registrace

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi, prosím, zašlete následující dokumenty na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 1.10.2021. Místa budou obsazována do naplnění kapacity.

Na e-mail zašlete: 

  • závaznou přihlášku,
  • firemní profil v Aj (v editovatelné verzi),
  • snímek pro prezentaci,
  • scan certifikátu o plné vakcinaci proti Covid-19

Účastnický poplatek za misi zahrnuje: dopravu, ubytování, podíl na místních transferech, cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

 

KONTAKT:
Ing. Ivana Javorová
T: +420 266 721 357 | F: +420 266 721 695
javorova@komora.cz

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

18. říjen 2021
Byznys Obchod

Automobilky a jejich dodavatelé by mohli využití program Antivirus, shodla se tripartita

Automobilky a jejich dodavatelé by kvůli omezení výroby měli začít čerpat příspěvky z programu Antivirus. Stát by jim mohl proplácet 60 procent náhrady mzdy do 29 tisíc korun. Shodla se na tom v pondě...

Přečíst celý článek
18. říjen 2021
Byznys Podpora podnikání

Podnikatelská mise s viceprezidentem Hospodářské komory ČR Radkem Jakubským do Severní Makedonie

Hospodářská komora České republiky si Vás dovoluje pozvat k účasti na podnikatelské misi HK ČR do Severní Makedonie, která se uskuteční v termínu 29. listopadu – 1. prosince 2021. Podnikatelská mise j...

Přečíst celý článek
15. říjen 2021
Byznys Obchod

Hospodářská a Agrární komora České republiky upozorňují na odpojováni od dodávek plynu zákazníků Bohemia Energy

Hospodářská komora České republiky a Agrární komora České republiky na základě podnětů od členů a signálů z trhu s plynem upozorňují na extrémní riziko, že od začátku příštího týdne začnou být odpojov...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.