Aktuality

Podnikáte v oblasti herního či kreativního průmyslu? Zúčastněte se mise herních vývojářů do Švédska

09. srpen 2022
Byznys IT Inovace Export

Zástupci českých firem z oblasti herního průmyslu jsou srdečně zváni na podnikatelskou misi českých herních vývojářů do Švédska, která se uskuteční ve dnech 11. – 13. října 2022.

Velvyslanectví České republiky ve Stockholmu ve spolupráci s Asociací českých herních vývojářů si dovolují pozvat zástupce českých herních vývojářů a kreativního průmyslu na podnikatelskou misi do Švédska organizovanou v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie.

 

V rámci mise budou mít účastníci možnost:

  1. Zúčastnit se podnikatelského semináře připraveného ve spolupráci se Švédskou asociací herního průmyslu – Swedish Games Industry.

  2. Vést doplňková B2B jednání v rámci matchmakingu/networkingu se švédskými partnery.

  3. Absolvovat návštěvu vybraných herních studií ve Stockholmu jako Paradox, Avalanche Studios a Goodbye Kansas a návštěvu některých předních společností jako King, Mojang a EA Dice.

  4. Seznámit se s propracovaným švédským herním podpůrným ekosystémem během návštěvy vybraného akcelerátoru či inkubátoru.

  5. Zúčastnit se cesty do města Skövde na "Sweden Game Conference Švédska", přední evropskou konferenci v oblasti herního průmyslu, která se koná ve dnech 13. – 14. října 2022.

 

Potvrzení osobní účasti na akci nejpozději do 31. srpna 2022 na e-mail: pavel.barak@gda.cz a v kopii také na e-mail: martin_basta@mzv.cz.

 

Kontakty

  • Pavel Barák, předseda GDA, Asociace českých herních vývojářů, tel.: +420 773 591 047
  • Martin Bašta, zástupce velvyslance a ekonomický diplomat, Velvyslanectví ČR ve Stockholmu, tel.: +46 70 764 02 61. 

Zástupci velvyslanectví a asociace Vám rádi zodpoví dotazy týkající se podnikatelské mise, její vhodnosti pro Vaši firmu a poradí, jak se na misi nejlépe připravit.

Detaily k akci včetně předběžného programu najdete v přiložené pozvánce. 

 

Zdroj: MZV

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

21. září 2022
Byznys

Ministerstvo průmyslu a obchodu připravilo vládní manuál pro malé podnikatele a živnostníky, jak šetřit energii

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) připravilo vládní manuál který má sloužit jako návod k tomu, jak šetřit energii v sektoru malých podnikatelů a živnostníků. 

Přečíst celý článek
19. září 2022
Byznys

Co přináší návrh antibyrokratického balíčku, který má podnikatelům ulevit úpravou některých zákonů?

Podnikatelům má v plánu vláda ulevit úpravou některých zákonů. V plánu má například povolit vykazovat a podávat přiznání v cizí měně nebo zredukovat povinnosti spojené s vedením účetnictví pro malé ne...

Přečíst celý článek
19. září 2022
Byznys

Dovolenou či dohody o provedení práce a pracovní činnosti čekají změny, které přináší novela zákoníku práce

Zaměstnavatelé budou muset nově poskytovat dovolenou i pracovníkům na dohody o provedení práce a o pracovní činnosti. Podmínky budou stejné jako u pracovního poměru. Dohodáři získají nárok na ošetřovn...

Přečíst celý článek