#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Mini-veletrh a B2B jednání pro podnikatele z oblasti cestovního ruchu FINE & BIO PRAGUE ONE nabídne zajímavé příležitosti ke spolupráci

12. říjen 2020
Byznys Obchod Cestovní ruch

Společnost SCHWARZ & PARTNER zve na listopadovou akci FINE & BIO PRAGUE ONE, která se bude konat 23. - 24. listopadu 2020 od 15,00 hodin v hotelu Ventana v Praze. Zde se zástupci firem a subjektů nejen z oblasti cestovního ruchu či pohostinství a gastronomie mohou zúčastnit obchodních jednání s výrobci z jižní Sibiře.

Jedním z vystavovatelů bude také TESTAMENT WINERY, jedno z nejobdivovanějších vinařství Choravska, které má zájem o obchodní partnery v České republice. Nabízí Decanter a vína řady IWC (International Wine Challenge) a dodává v Chorvatsku do vinných barů a restaurací s hvězdičkou Michelin. 

"Rádi bychom vyzdvihli, že vinařství TESTAMENT navazuje na vinařskou tradici v Dalmácii, která je starší více než 2000 let. V dnešní době skoro denně přemýšlíme o svém zdraví a hledáme nové cesty a možnosti, jak posílit imunitu svoji, tak své rodiny a příbuzných. Důležitou roli v tomto mohou hrát kvalitní potraviny a nápoje, především přírodní, bez chemických konzervantů," zmiňuje Lenka Kotllárová ze společnosti SCHWARZ & PARTNER, spol. s r. o.

Takové přírodní potraviny, včetně džemů, medů, olejů a čajů můžete ochutnat v rámci FINE & BIO PRAGUE ONE a zúčastnit se obchodních jednání s výrobci z jižní Sibiře, které se budou konat 23. - 24. listopadu 2020 od 15,00 hodin v hotelu Ventana v Praze.

Inovativni formát této akce je pouze pro odbornou veřejnost na základě pozvání SCHWARZ & PARTNER a kombinuje výhody mini-veletrhu a B2B jednání. Umožňuje kontrolu počtu osob v jednom prezentačním prostoru a konání ochutnávek a předem naplánovaných schůzek i v případě nových hygienických opatření.

"Plánujeme prezentace a ochutnávky rozmanitých sibiřských produktů, například džemu z borovicových šišek, různé druhy pravého sibiřského medu a sibiřského čaje, džemy z bobulí tajgy, či sirupy, nerafinové sibiřské oleje a soli," vyjmenovává nabídku chystaných produktů v rámci akce FINE & BIO PRAGUE ONE.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů neváhejte organizátory kontaktovat na níže uvedených kontaktech:
Lenka Kotllárová
SCHWARZ & PARTNER, spol. s r. o.
Tel: +420 603 278 654
Email: cz@export-marketing.eu

Vystavovatelé:

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

14. říjen 2020
Byznys

Podnikatelé mohou při finančních problémech kvůli koronaviru bezplatně požádat o odklad daně

V případě finančních potíží způsobených dopady šíření koronaviru je možné požádat bezplatně do konce roku o odložení platby daně nebo její rozložení na splátky, informovala Finanční správa. Standardně...

Přečíst celý článek
13. říjen 2020
Byznys

Vyjádření Hospodářské komory k nově vyhlášeným mimořádným opatřením proti šíření koronaviru

Hospodářská komora oceňuje, že vláda nepřistoupila k lockdownu země. Podnikatelé doufají, že přijímaná opatření zabrání úplnému uzavření ekonomiky. Z toho důvodu apelují, aby vláda před přijetím přípa...

Přečíst celý článek
12. říjen 2020
Byznys

Členská firma Jhk z Jindřichova Hradce obdržela ocenění za rychlou pomoc v období koronaviru

Členská firma Jihočeské hospodářské komory, likérka Fruko Schulz, která se zabývá výrobou alkoholických nápojů a ovocných sirupů, koncem září obdržela ocenění za rychlou pomoc, když začala výrobět dez...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.