Aktuality

Jihočeský vědeckotechnický park vyhlásil 5. ročník soutěže Jihoczech pro začínající podnikatele a lidi s nápadem

12. červenec 2022
Byznys Vzdělávání Inovace Podpora podnikání

Máte nápad a chcete začít podnikat? Pojďte zažít soutěž Jihoczech, soutěž plnou podnikatelských nápadů, zajímavých zkušeností, odborných rad a prostoru pro networking.

Již 5. ročník soutěže Jihoczech vyhlásil 1. června 2022 Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. ve spolupráci s Jihočeským krajem. Mezi partnery je i letos Jihočeská hospodářská komora, jejíž zástupce zasedne v hodnotící porotě. 

 

Soutěž je pro všechny podnikavce z jižních Čech

Soutěž je určená pro všechny, kdo mají chytré nápady na podnikání a chtějí je realizovat v jižních Čechách.

Přihlásit se můžete na webu www.jihoczech.cz v sekci Přihlásit se.

Pro přihlášení do soutěže stačí jen stručně popsat váš nápad, se vším ostatním vám v průběhu soutěže pomohou organizátoři.

 

Novinkou letošního ročníku je Pitch deck

Jeden ze série workshopů vás naučí, jak připravit Pitch deck. Nevíte, o co se jedná?  Mrkněte na nový článek v sekci Info do začátku na webu soutěže Jihoczech.

 

Harmonogram soutěže

  • 1.6.2022 - 14.9.2022 - v tomto období máte šanci přihlásit svůj podnikatelský nápad. Máš svůj sen, který chceš realizovat? Potřebuješ pomoci? Pošli svůj nápad. Video, obrázek, text, animace, prototyp, grafický návrh, cokoliv… a překvap organizátory soutěže!
  • 15.9.2022 - 27.10.2022 - od poloviny září vás čeká odborný koučink Vašich nápadů a snů! S našimi konzultanty máte možnost vytvořit a konzultovat svůj podnikatelský plán.
  • 31.10.2022 - 11.11.2022 - si vyzkoušíte Jihoczecha nanečisto. Jak chceš prezentovat svůj plán před porotou? Vyzkoušej si nanečisto a dostaň zpětnou vazbu před hlavním finále!
  • 23.11.2022 - soutěže naostro - prezentace podnikatelského plánu před odbornou porotou a případnými investory.

 

Zdroj: Jihoczech


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

08. srpen 2022
Byznys Inovace Podpora podnikání

CzechInvest prodlužuje první výzvu projektu Technologická inkubace do 17. srpna. Technologické startupy mohu získat finanční i nepřímou podporu

Agentura CzechInvest prodloužila termín podání přihlášky v rámci první výzvy projektu Technologická inkubace, a to do 17.8. 2022. Technologické startupy mohou ve výzvě získat přímou a npeřímou podporu...

Přečíst celý článek
05. srpen 2022
Byznys

Ceny komodit konečně padají. Pocítí to firmy a spotřebitelé a nastane obrat v inflaci?

Většina klíčových komodit v posledních týdnech o desítky procent zlevňuje. Platí to pro ropu, měď, drahé kovy, ale také pro pšenici, kávu nebo sóju. Některé komodity zlevňují až na úroveň, jakou měly ...

Přečíst celý článek
03. srpen 2022
Inovace Podpora podnikání

Získejte 10 000 € z projektu Demo4Green na demonstraci zelených technologií v Testbedu pro Průmysl 4.0

Projekt Demo4Green, vedený Institutem pro systémové a počítačové inženýrství, technologie a vědu (INESC TEC), podpoří osm společností ve vývoji inovativních technologií směřujících ke snížení uhlíkové...

Přečíst celý článek