#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Jihočeský vědeckotechnický park podpoří jihočeské podnikatele v oblasti zavádění nových technologických trendů

08. duben 2021
Vzdělávání Technika a řemesla Podpora podnikání

Pokud přemýšlíte o realizaci postupné digitální transformace vašich firemních procesů, automatizaci, robotizaci, či zavádění nových technologií a prvků průmyslu 4.0, má pro vaši firmu Jihočeský vědeckotechnický park připravený jednoduchý regionální dotační program.

Jedná se o program se zkráceným názvem PoTr (Služby JVTP – Podpora Trendů), který je financován z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, programu Služby infrastruktury.

Prostřednictvím tohoto programu může MSP, který má v Jihočeském kraji sídlo nebo provozovnu získat dotaci formou zvýhodněné poradenské služby ve výši 50 000 - 250 000 Kč. Míra dotace činí 75 %. Podpora je určena na financování poradenských služeb v oblasti zavádění inovací a nových trendů a jejich promítnutí do firemních strategií. Veškeré potřebné informace získáte na https://www.inovoucher.cz/potr/ nebo Vám je velmi rád poskytne tým Jihočeského vědeckotechnického parku www.jvtp.cz.

Vyplnění žádosti je opravdu jednoduché, databáze expertních poradců je uvedena na webových stránkách projektu, je otevřená a její rozšíření o nové poradce je při splnění stanovených podmínek možné.

Cílem programu je skutečně podpořit, nastartovat, případně po současném omezení opětovně rozběhnout firemní procesy s využitím nových technologických možností.

 

Zdroj: JVTP


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

07. duben 2021
Podpora podnikání

SMART záruky usnadní malým a středním podnikatelům přístup k úvěrům na digitalizaci

Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) připravila pro malé a střední podnikatele tzv. SMART záruku, která jim usnadní přístup k úvěrům o...

Přečíst celý článek
07. duben 2021
Vzdělávání Technika a řemesla

RSI Akademie – Akademie sociálních inovací na venkově pro podnikatele, zaměstnance i aktivní občany

Kurz RSI Akademie – akademie sociálních inovací na venkově, který organizuje Regionální rozvojová agentura jižních Čech, je určen pro kohokoliv, koho zajímá udržitelný rozvoj venkova. Témata zahrnují ...

Přečíst celý článek
01. duben 2021
Podpora podnikání

Expandujte na americký trh: Online B2B jednání mezi českými a americkými firmami

Akci organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Los Angeles, California Governor’s Office of Business and Economic Development a s World Trade Center Los Angeles.

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.