Aktuality

Jihočeská hospodářská komora v pátek otevře dveře veřejnosti. Programem láká podnikatele i zájemce o neziskový sektor

19. říjen 2021
Byznys Tisková zpráva Marketing HR a personalistika Podpora podnikání

Jihočeská hospodářská komora při příležitosti 20. výročí od svého založení připravila na pátek 22. října pro veřejnost Den otevřených dveří, kterým chce přiblížit své služby pro firmy a podnikatele, ale nabídnout i zajímavý networking. Pro příchozí návštěvníky je připravena také Komorová poradna, v rámci níž budou moci zájemci konzultovat podnikatelské dotazy. Nebudou chybět ani ukázky projektů neziskového sektoru nebo virtuální reality. Program bude pokračovat i v sobotu 23. října, a to zábavným Dnem s robotem pro děti a rodiče.

„Při příležitosti letošního 20. výročí od našeho založení v roce 2001 chceme veřejnosti zase o něco více přiblížit naše aktivity, ale i nabídku služeb pro firmy a podnikatele, pro které tu jsme. Den otevřených dveří nám proto přišel jako vhodná forma setkání s veřejností a zároveň jako forma networkingu mezi podnikateli,“ přibližuje Luděk Keist, ředitel Jihočeské hospodářské komory (Jhk). Dále dodává, že kromě networkingu se mohou podnikatelé těšit i na Komorovou poradnu, v rámci níž budou moci zájemci konzultovat své dotazy s externími odborníky z oboru marketingu, realit, firemního poradenství, pojišťovnictví, práva či daní.

„Chceme také podpořit neziskový sektor, který je nedílnou součástí podnikatelského prostředí. Proto jsme na Den otevřených dveří pozvali také zástupce neziskových organizací, kteří zde budou prezentovat zajímavé projekty. Jeden z nich chceme následně podpořit, a to prostřednictvím finančního příspěvku, který vybereme v rámci dražby obrazu od podnikatelky Moniky Vrhelové,“ říká Luděk Keist a vybízí, ať zájemci sledují sociální sítě Jihočeské hospodářské komory, kde budou zveřejněny podrobné informace.

Veřejnost po celý pátek bude moci navštívit prostory centrály Jihočeské hospodářské komory v Českých Budějovicích, kde budou pro návštěvníky v rámci celodenního programu k dispozici zaměstnanci komory. Celou akci odstartuje slavnostní zahájení s partnery a jihočeskými institucemi, od 10:30 hod. pak začne program pro veřejnost, který potrvá do odpoledních 16:00 hodin.

Den otevřených dveří bude pokračovat i v sobotu 23. října a bude věnovaný především dětem a rodičům. Ti si budou moci na tzv. Den s robotem vyzkoušet sestavení a programování robotů, připraveny jsou i soutěže a zábavný program, který společně s komorou připravila Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, jež s Jihočeskou hospodářskou komorou úzce spolupracuje. Dne s robotem se mohou zúčastnit děti i rodiče zcela bezplatně, pouze je nutné se registrovat. „V průběhu dne máme pro malé návštěvníky i rodiče připravenou také ukázku virtuální a rozšířené reality. K dispozici bude drobné občerstvení, prezentovat se zde budou také podnikatelé se svými lokálními produkty,“ dodává Luděk Keist a současně tímto zve všechny zájemce z řad zástupců firem, ale i začínající podnikatele, aby využili příležitosti setkat se se zajímavými hosty a navázali nové kontakty.

Více informací o programu Dne otevřených dveří (22. 10.) naleznete na webových stránkách www.jhk.cz, bezplatně se registrovat na Den s robotem (23. 10.) můžete ZDE.


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

29. listopad 2021
Byznys

Veřejná beseda k adaptaci města České Budějovice na změnu klimatu

Statutární město České Budějovice ve spolupráci s RADDIT Consulting, Ekotoxa a Nadace Partnerství zvou na veřejnou besedu k adaptaci města České Budějovice na změnu klimatu. Beseda se bude konat 1. pr...

Přečíst celý článek
29. listopad 2021
Tisková zpráva

Vzdělávání pedagogů a zavádění nových prvků ve výuce ICT je nezbytné. Jhk tím reaguje na poptávku škol i trh práce

Dnešní doba přináší do výuky, ale i zaměstnání či běžného života zvyšující se nároky na digitální kompetence nás všech. Se vzděláváním v oblasti ICT je proto třeba začít již u pedagogů, kteří pak znal...

Přečíst celý článek
26. listopad 2021
Byznys Podpora podnikání

Česko-izraelské podnikatelské fórum - možnost navázání kontaktu s firmami z oblasti energetiky, úspory energií v průmyslu či kybernetické bezpečnosti

Hospodářská komora ČR si vás dovoluje pozvat na česko-izraelské podnikatelské fórum ONLINE, které organizuje ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou. Dalšími partnery jsou Israeli-C...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.