Aktuality

Inovativní řešení v zahraničí představí seminář k možnostem podpory projektů od MZV ČR

24. květen 2022
Byznys Věda, výzkum Vzdělávání Podpora podnikání

Odbor rozvojové spolupráce a humanitární pomoci MZV ČR a UNDP Istanbul Regional Hub si Vás dovolují pozvat na seminář k možnostem podpory projektů s využitím nástrojů Partnerství České republiky s UNDP (Czech-UNDP Partnership for SDGs).

Seminář představí nástroje Challenge Fund a Expertise on Demand, které podporují implementaci českých inovativních řešení v zahraničí. Akce je vhodná pro subjekty ze soukromého sektoru, univerzity, výzkumná centra a neziskové organizace se zájmem realizovat projekty v prioritních zemích české rozvojové spolupráce (Bosna a Hercegovina, Gruzie, Moldavsko, Etiopie, Zambie, Kambodža).

 

Informace o konání a programu

Akce proběhne 16. 6. od 9:00 do 11:00, a to prezenčně v Černínském paláci (z důvodu omezené kapacity možnost prezenční účasti 1 osoby za organizaci) a online.

Smyslem Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN (Czech-UNDP Partnership for SDGs - CUP) je sdílení českých zkušeností a inovativních řešení, která přispívají k dosažení Cílů udržitelného rozvoje Agendy 2030 (Sustainable Development Goals - SDGs) v šesti prioritních zemích zahraniční rozvojové spolupráce České republiky (Bosna a Hercegovina, Etiopie, Gruzie, Kambodža, Moldavsko a Zambie).

V příloze níže naleznete předběžný program.

 

Přihláška

V případě zájmu prosím zašlete svou registraci nejpozději 14. 6. na tomto odkaze

 

 

Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

29. červen 2022
Byznys Podpora podnikání

Podnikatelé mohou využívat nových dotačních podpory v oblasti digitalizace, fotovoltaiky i úspory vody a energií v podnicích

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR v rámci Národního plánu obnovy vyhlásilo několik dotačních programů v v oblasti digitalizace, fotovoltaiky i úspory vody v podnicích. Počítá se také s vyhlášením pod...

Přečíst celý článek
27. červen 2022
Byznys

Přihlaste se do Challenge Fund 2022, jehož cílem je přenos českých inovací

Ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí červnu byla vyhlášena výzva na podávání přihlášek do Challenge Fundu 2022. 

Přečíst celý článek
27. červen 2022
Byznys

Jihočeský kraj vyhlásil 3. ročník Ceny hejtmana Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost v letech 2020 - 2021

Jihočeský kraj v čele s hejtmanem Martinem Kubou 13. června 2022 spustil příjem přihlášek do 3. ročníku „Ceny hejtmana Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost (CSR) v letech 2020 a 2021“. Do oce...

Přečíst celý článek