Aktuality

GLS podporuje malé řemeslné výrobce a podnikatelky v e-commerce

15. červenec 2021
Byznys Doprava IT Obchod Podpora podnikání

Balíkový přepravce GLS podporuje ženy podnikatelky a malé řemeslníky v začátcích a rozvoji jejich byznysu. Ve spolupráci s AMSP ČR podpoří soutěžní kategorie eŽena určenou podnikatelkám v oblasti e-commerce a nově vzniklou kategorii eManuel určenou pro malé řemeslné výrobce.

Tři nejlepší podnikatelské příběhy z obou kategorií budou získají poukaz v hodnotě 15 tisíc Kč na odesílání balíků prostřednictvím služby e-Balík Profi, která začínajícím podnikatelům umožňuje jednoduše získat profesionální a výhodnou balíkovou přepravu na míru. Vítězové obou kategorií budou slavnostně vyhlášeni na Dni podnikatelů v listopadu 2021.

Obsah obrázku text, osobaPopis byl vytvořen automaticky

 

 Podnikatelské příběhy je možné posílat do 31. srpna 2021. Více informací o soutěžích, kompletní pravidla a přihlašovací formuláře jsou k dispozici zde: https://gls-group.eu/CZ/cs/podporujeme-eshopy .  

 „V rámci zotavení po koronavirové pandemii chceme ženám podnikatelkám a malým řemeslníkům nabídnout pomocnou ruku v začátcích jejich podnikání nebo v rozvoji toho stávajícího. Dokážeme si představit, jak je těžké v této době začínat nebo přesouvat své podnikání do online světa. Služba e-Balík Profi je spolehlivé a profesionální řešení přepravy balíků, umožňuje platbu kreditem, což je výhodné zejména pro drobné podnikatele, kteří tak mohou na zasílání balíků výrazně ušetřit,” uvádí Pavel Včela, ředitel GLS Czech Republic.

 

Kontakt pro více informací:

 Martin Černý, GLS Czech Republic s.r.o., +420 775 057 809, martin.cerny@gls-czech.com


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

19. červenec 2021
Byznys Podpora podnikání

Komora při jednáních s ministerstvem zdravotnictví bude požadovat, aby povinnost plošného testování stát nepřenášel na zaměstnavatele

Hospodářská komora České republiky při jednáních s ministerstvem zdravotnictví o případném plošném testování na podzim bude požadovat, aby testování bylo realizováno za podobných pravidel, jaká jsou d...

Přečíst celý článek
19. červenec 2021
Byznys IT Podpora podnikání

Akademie podnikavých žen představí zajímavé webináře nejen pro začínající podnikatelky

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest zve všechny zájemkyně o podnikání na na 4 webináře, které tvoří podzimní část chystané Akademie podnikavých žen.

Přečíst celý článek
12. červenec 2021
Byznys Obchod

Lockdown pomohl malým e-shopům, Češi si zvykli nakupovat přes internet, ukázal průzkum

Během pandemie se výrazně změnily nákupy zboží a služeb v českých domácnostech. Na internetu začali Češi častěji nakupovat oblečení a potraviny, nudu a izolaci se snažili vyplnit investicemi do zábavy...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.