Aktuality

Doprovodná podnikatelská mise do Kanady s místopředsedou vlády a ministrem vnitra Vítem Rakušanem

12. duben 2024
Byznys Podpora podnikání Export

Ministerstvo vnitra ČR a Hospodářská komora ČR zvou české firmy z oblastí krizového řízení (Disaster Management), ochrany před nebezpečím a reakce na katastrofy (Emergency Response) a kyberbezpečnosti (Cyber Security)/ICT k účasti na podnikatelské misi do Kanady, která se uskuteční 21. – 27. dubna 2024.

Podnikatelská mise doprovázející místopředsedu vlády a ministra vnitra Víta Rakušana vedená viceprezidentem HK ČR panem Radkem Jakubským plánuje v Kanadě navštívit Vancouver (Britská Kolumbie), hlavní město Britské Kolumbie Victoria a hlavní město provincie Ontario Toronto.

V rámci programu se počítá s návštěvami významných firem a institucí z výše zmíněných oborů a infrastruktur. Na programu budou rovněž podnikatelská setkání ve všech zmíněných městech, a to ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Ottawě, Generálním konzulátem ČR v Torontu a místními institucemi.

Předpokládáme rovněž společenská setkání podnikatelské delegace s panem ministrem, s ředitelem NÚKIB, panem velvyslancem a s dalšími zástupci ZÚ ČR.

Misi organizačně zajišťuje Hospodářská komora ČR. Na přípravě programu se vedle Ministerstva vnitra ČR podílí též výše zmíněné zastupitelské úřady.

Předpokládána je účast českých firem ze sektorů krizového řízení (Disaster Management), ochrany před nebezpečím a reakce na katastrofy (Emergency Responce) a kyberbezpečnosti (Cyber Security)/ICT.

 

V případě zájmu o účast Vás prosíme o řádnou registraci, která zahrnuje:

  • vyplněnou podepsanou a neskenovanou závaznou přihlášku (za účastníka)
  • vyplnění elektronického formuláře (za účastníka) nezbytné informace pro Vaše uvedení v katalogu, vyhledávání partnerů, ubytování apod.
  • snímek pro prezentaci (za firmu)
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR – za účastníka)
  • foto účastníka v min. rozlišení 600×800 pixelů, 500 kB pro připravovaný katalog firem
  • logo společnosti

 

Materiály (přihlášku, snímek pro prezentaci, scan cestovního pasu, fotografii a logo) prosím zašlete na e-mail langerova@komora.cz (v kopii na mrazova@komora.cz) a to nejpozději do neděle 24. března 2024.  Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Záloha na účastnický poplatek bez DPH činí 4 320, – EUR / 109 170, – Kč (členové HK ČR mají slevu 10 %) a zahrnuje ubytování, transfery, pronájmy prostor, catering, organizace firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby pracovníků HK ČR po dobu mise.

Vzhledem ke skutečnosti, že se cesta uskuteční vládním speciálem, MUSÍ všichni účastníci na palubě disponovat platným kanadským vízem/eTA – „eTA Electronic Travel Authorization“ – systém elektronického povolování cest.

Pokud již disponujete platným vízem či eTA, zašlete nám prosím jeho sken. Pokud nikoliv po uzavření přihlášek Vám zašleme instrukce k vyřízení eTA.

Po přihlášení Vám zašleme zálohovou fakturu.

Zdroj: www.komora.cz


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

17. květen 2024
Podpora podnikání

Firmy mohou žádat o dotace na produktové a procesní inovace

Agentura pro podnikání a inovace (API), zprostředkující subjekt Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), zahájila 7. května příjem žádostí o dotace ve výzvě Inovace...

Přečíst celý článek
16. květen 2024
Podpora podnikání

Konzultace a ekonomickými diplomaty a vedoucími zahraničních kanceláří CzechTrade a CzechInvest 2024

Potřebujete rozšířit svoje exportní aktivity, ale tápete jakou formu zvolit při vstupu na nový trh? Nevíte, jaké jsou aktuální obchodní příležitosti ve vašem oboru nebo se potýkáte s překážkami při pr...

Přečíst celý článek
15. květen 2024
Podpora podnikání

Výjimečná příležitost ke zviditelnění vašeho podnikání je tady!

Právě odstartovaly registrace do 19. ročníku respektovaných podnikatelských soutěží Firma roku a Živnostník roku. Podnikatelé a živnostníci mají skvělou možnost zařadit se do společnosti takových fire...

Přečíst celý článek