#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Česko-japonské inovační dny: inspirujte se od těch nejlepších v oboru a navažte spolupráci s japonskými partnery

12. únor 2021
Byznys IT Věda, výzkum Inovace

Ve dnech 24. – 25. února 2021 pořádá agentura CzechInvest a JETRO Praha unikátní online akci se zaměřením na to nejlepší, co Česká republika nabízí v oblasti inovací. Téměř třicet technologicky špičkových firem ze sedmi sektorů představí japonskému trhu své schopnosti a současné trendy v předních tuzemských odvětvích.

Inspirujte se od těch nejlepších v oboru a navažte spolupráci s japonskými partnery! Akce je určená jak pro firmy, tak pro odbornou veřejnost. Ať už se aktivně zajímáte o japonský trh, nebo Vám jsou blízké inovace v daných sektorech.

Účast na akci je zdarma po předchozí registraci. Tu je možné uskutečnit do 19. února 2021 v registračním formuláři. Celý program akce naleznete v souborech příloze.

Akce se uskuteční v anglickém jazyce.

 

Více o akci

Cílem setkání je představit japonským partnerům špičkové subjekty hned ze sedmi sektorů, které vynikají inovativní a technologickou povahou:

  • Aerospace a Defence
  • AI & Digital
  • EcoTech
  • HealthTech
  • Kreativní průmysly
  • Mobilita
  • Pokročilé výrobní technologie

České fimy se mohou na japonské straně těšit na zástupce inovačních agentur, výzkumně-vývojových institucí, univerzit a představitele soukromého sektoru a investory.

Inovační dny jsou pro firmy ideální příležitostí pro navázání vazeb s japonskými protějšky v daných oblastech, ať už se konkrétně jedná o spolupráci v rámci výzkumně-vývojových projektů, získání partnera pro místní zastoupení, či oslovení investora.

Akce rovněž představuje vhodnou příležitost k dalšímu prohloubení dlouhodobé spolupráce mezi Japonskem a Českou republikou, která v roce 2020 oslavila sté výročí od navázání diplomatických vztahů. Celá akce zároveň pozitivně rozvíjí zvolené téma České republiky pro rok 2021 v Japonsku, kterým je věda, vzdělání a inovace.

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

05. březen 2021
Byznys IT

Česko-indonéské business fórum s B2B- ONLINE

Jihočeská hospodářská komora zve na Česko-indonéské podnikatelské fórum ONLINE, další ze série virtuálních podnikatelských fór, které organizuje Hospodářská komora ČR. Součástí fóra budou i B2B jednán...

Přečíst celý článek
04. březen 2021
Byznys

Finanční správa začala přijímat žádosti o nový kompenzační bonus 2021

Zákon o novém kompenzačním bonusu prošel legislativním procesem a Finanční správa začíná se zpracováváním žádostí živnostníků, společníků malých s. r. o. a osob pracujících na dohodu. Nárok na bonus v...

Přečíst celý článek
03. březen 2021
Byznys Věda, výzkum

Přes 70 % zaměstnavatelů upřednostňuje samotestování, ukázalo bleskové šetření

Z bleskového šetření Hospodářské komory mezi zaměstnavateli vyplynulo, že více než 70 % z nich upřednostňuje samotestování zaměstnanců před testováním u smluvního praktického lékaře nebo využitím seku...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.