Aktuality

Agentura pro podnikání a inovace a regionální kancelář Agentury CzechInvest zvou na Konzultační den pro podnikatele

30. listopad 2022
Byznys Podpora podnikání

Regionální kancelář Agentury pro podnikání a inovace (API) a regionální kancelář Agentury CzechInvest si Vás dovolují pozvat na Konzultační den pro firmy a podnikatele z Jihočeského kraje.

Regionální kanceláře agentury CzechInvest pro Jihočeský kraj si Vás spolu s partnerskými agenturami dovolují pozvat na konzultační dny pro firmy a podnikatele. Formou individuálních konzultací budete moci prodiskutovat možnosti veřejné podpory aktuálních potřeb i budoucích záměrů Vaší firmy.

 

Individuální konzultace podnikatelských záměrů

K dispozici Vám budou zástupci následujících agentur:

  • CzechInvest – agentura pro podporu podnikání a investic
  • CzechTrade – agentura pro podporu exportu
  • API – agentura pro podnikání a inovace, která administruje dotační programy z OP Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK).

Cílem Konzultačního dne jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů v rámci podpory pro začínající i stávající podnikatele a programů z OP Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK). V neposlední řadě budete mít možnost propojit své podnikatelské záměry se zástupci agentury CzechTrade.

 

Bezplatný konzultační den

Přijďte konzultovat s odborníky v úterý 13. prosince 2022 od 9:00 do 14:00 hodin.  Účast na konzultačním dni je bezplatná a koná se v regionální kanceláři na adrese Radniční 133/1, České Budějovice.

Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do 12. prosince 2022 e-mailem na adresu martina.krivackova@czechinvest.org. V emailové registraci prosím uveďte jméno a příjmení, název společnosti, kontakt na Vás a jaký záměr byste rádi konzultovali (např. pořízení nových technologií, rozšíření výroby, export do zahraničí, výzkum a vývoj aj.).

Konkrétní hodina konzultace Vám bude potvrzena, po domluvě, ze strany Regionální kanceláře. 

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

25. leden 2023
Byznys Podpora podnikání

Z Operačního programu Technologie a aplikace je připraveno 650 milionů korun na projekty z oblasti výzkumu, vývoje, inovací a digitalizace

Ministerstvo průmyslu a obchodu pomůže zejména malým a středním podnikům s projekty z oblasti výzkumu, vývoje, inovací a digitalizace. Z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopn...

Přečíst celý článek
25. leden 2023
Byznys

Motivování benefity se po stagnaci opět vrací. Dbá se na podporu zdraví i duševní rovnováhy a rostou finanční bonusy

Portál Platy.cz analyzoval současný vývoj týkající se benefitního systému poskytovaného v České republice. Zaměstnavatelé se po pandemii opět vrací k investování do svých zaměstnanců a jejich benefitů...

Přečíst celý článek
25. leden 2023
Byznys

Hospodářská komora chce oživit obchodní výměnu mezi Českou republikou a Filipínami, kde plánuje podnikatelskou misi

Hospodářská komora České republiky chce oživit obchodní výměnu mezi Českou republikou a Filipínskou republikou a posílit postavení českých firem na tamním trhu. V hlavní městě Manila i v dalších měste...

Přečíst celý článek