Události

Ranní káva - Poradenství v oblasti úspor energie a podpora při řešení dotací. Zákon 406/2000 Sb.- vztah k podnikatelským subjektům.

Vhodné pro
Stavbyvedoucí Majitele a jednatele Management Pracovníky výroby

Program

Program:
  • úspora energií
  • podpora při řešení dotací
  • 406/2000 Sb. Zákon o hospodaření energií – jaké povinnosti z něj vyplývají pro podnikatele?
Lektor v rámci webináře na konkrétních příkladech ukáže, jak je možné efektivně uspořit energie v rámci provozoven a podniků.
Část programu bude věnována i podpoře při řešení dotací. V neposlední řadě budou mít účastníci skvělou příležitost od odborníka získat informace,
jaké povinnosti pro ně jako podnikatele vyplývají ze zákona 406/2000 Sb., který ustavuje hospodaření energií ve vztahu k podnikatelským subjektům.
 

Lektor

Ing. Roman Šubrt, Ph.D.

Ing. Roman Šubrt, Ph.D. vystudoval ČVUT obor pozemní stavby, specializace stavební fyzika. Spolupracuje s významnými výrobci stavebních materiálů (Rockwool, Isover, HELUZ, Xella, KM Beta aj.), kde se věnuje problematice tepelných izolací. Od konce 90. let se věnuje mimo jiné poradenství v oblasti úspor energie a dotacím podporujícím úspory energie.
Je předsedou Asociace energetických specialistů, která sdružuje více než polovinu energetických specialistů dle zákona 406/2000 Sb. Je autorizovanou osobou v oboru pozemní stavby, energetické auditorství, soudním znalcem, energetickým specialistou s oprávněním zpracovávat energetické audity a posudky, Průkazy energetické náročnosti budov, kontroly otopných systémů, kontroly systémů chlazení a klimatizace. Je autorem mnoha odborných i populárně naučných publikací i článků. Je členem pracovních skupin u různých zákonů a prováděcích vyhlášek a poradních skupin na ministerstvech v oblasti úspor energie.
 

Datum a čas Středa 22. 03. 2023
09:00 - 10:30
Přidat do kalendáře
Místo webinář , aplikace Teams
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: 500 Kč
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Nekolová Helena
nekolova@jhk.cz
+420608572251
Sdílet
Zpět