Události

Notebook LM: chytrá práce s vlastními materiály

Vhodné pro
Asistentky Zaměstnance Zaměstnavatele Majitele a jednatele Management Reklamu a marketing Personalisty
Praktické školení zaměřené na využití nástroje Notebook LM od Googlu, který funguje jako osobní AI asistent nad vlastními materiály uživatele.

Jak seminář probíhá?
  • Vysvětlení → okamžité vyzkoušení → vlastní výstup
  • Praktická forma, která zajišťuje rychlé pochopení i zapamatování
  • Individuální přístup a podpora během celého školení

Program

Praktické školení zaměřené na využití nástroje Notebook LM od Googlu, který funguje jako osobní AI asistent nad vlastními materiály uživatele.

Účastníci se naučí pracovat:
  • s dokumenty, PDF,
  • prezentacemi,
  • weby,
  • poznámkami
  • i audio nahrávkami
  • a využívat AI pro rychlé vyhledávání informací, shrnutí obsahu, tvorbu výpisků, studijních podkladů či přípravu porad a výuky.
Školení je vedeno prakticky a s důrazem na okamžité využití v každodenní práci. Notebook LM výrazně šetří čas, zjednodušuje práci s informacemi a pomáhá uživatelům pracovat efektivněji a přehledněji.

Rozdíl mezi Notebook LM a ChatGPT:
  • ChatGPT = generuje obsah, texty, nápady a komunikaci
  • Notebook LM = pracuje přímo s vašimi vlastními materiály a daty
Notebook LM umí analyzovat dokumenty, vytvářet shrnutí, výpisky, otázky a rychle hledat konkrétní informace napříč nahranými materiály.

Organizační informace:
  • co s sebou: vezměte si svůj notebook (popřípadě nabíječku) – budete na něm ihned zkoušet vše, co se naučíte!
Účastnický poplatek zahrnuje drobné občerstvení.
 
Podmínky účasti: 
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 – variabilní symbol: 12101226. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet.
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním akce (včetně dnů pracovního volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky. Při neúčasti se poplatek nevrací - organizace může vyslat náhradníka.

Lektor

Mgr. Kateřina Pekárková

Lektorka umělé inteligence a praktického využití AI v každodenní praxi

Kateřina Pekárková pomáhá lidem pochopit a hlavně efektivně využívat umělou inteligenci v praxi – bez složité teorie a zbytečné techniky. Ve svých školeních propojuje pedagogické zkušenosti, praxi z online marketingu i dlouholetou práci s lidmi.
Specializuje se na praktické workshopy, kde si účastníci většinu věcí rovnou vyzkouší a odcházejí s konkrétními výstupy, které mohou okamžitě využít ve své práci i podnikání. Její přístup je srozumitelný, lidský a zaměřený na reálné výsledky.
Má za sebou řadu absolvovaných AI kurzů v Česku i v zahraničí a patří mezi lektory, kteří dokážou držet krok s rychlým vývojem technologií a převádět ho do praxe běžného uživatele.
Jejím cílem je, aby účastníci po školení nejen rozuměli AI, ale především ji začali využívat tak, aby jim šetřila čas, zjednodušovala práci a otevírala nové příležitosti.
 

Datum a čas Čtvrtek 10. 12. 2026
09:00 - 12:30
Přidat do kalendáře
Místo Oblastní hospodářská komora Strakonice, Zasedací místnost - 1. patro 
Palackého náměstí 106, Strakonice
Cena Pro členy Jhk:
2.000,- Kč (cena včetně DPH)

Pro ostatní:
2.600,- Kč (cena včetně DPH)

Kapacita Volno (Zbývá 12 míst)
Garant akce
Keyzlarová Jolana
keyzlarova@jhk.cz
+420725562316
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývá 12 míst)

2.000,- Kč (cena včetně DPH)
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět