Mladí a problémoví zaměstnanci - jak s nimi pracovat?
Vhodné pro
Majitele a jednatele
Personalisty
Firemní sociolog PhDr. Vojtěch Bednář již podruhé navštíví Třeboň, aby předal své zkušenosti při řešení těchto úskalí z reálných firem.
Program
UPOZORNĚNÍ: AKCE JE ZRUŠENA, O NÁHRADNÍM TERMÍNU BUDEME INFORMOVATMladí a problémoví zaměstnanci se těžko zvládají a ještě hůře motivují. V rámci semináře se dozvíte odpovědi na otázky:
- Jak na ně? Jak k nim přistupovat? Co jim nabídnout?
- Jak je v případě nutnosti odmítnout?
- Co udělat, aby neodcházeli a aby chtěli pracovat?
Podmínky účasti
Účastnický poplatek uhraďte bankovním převodem na účet č. 12912613/0300 pod variabilním symbolem 18250320. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme poplatek 100% částky za kurz. Při neúčasti na semináři/akci poplatek nevracíme - organizace může dle potřeby vyslat náhradníka.
Lektor

PhDr. Vojtěch Bednář
Specialista na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Učí manažery na všech úrovních pracovat s lidmi tak, aby firmu vnímali jako součást svého života, aby jejich práce byla efektivní, smysluplná a naplňovala potřeby firmy i jich samotných..
Datum a čas |
Středa 25. 03. 2020 09:00 - 13:00 Přidat do kalendáře |
---|---|
Místo | Kancelář Jhk Třeboň Třeboň, Palackého nám. 106, Třeboň |
Cena |
Pro členy Jhk: 414 Kč Pro ostatní: 578 Kč |
Kapacita | Akce proběhla |
Garant akce |
![]() |
Sdílet |