Datová schránka a její praktické využití
Vhodné pro
Účetní
Majitele a jednatele
Personalisty
Datové schránky a elektronické podpisy dokáží zjednodušit výkon činnosti nejedné společnosti či zaměstnavateli. Pojďte s námi zjistit, jak tyto prostředky ke komunikaci správné využívat.
Program
AKCE ZRUŠENA- Seznámení s datovou schránkou
- Co je to datová schránka? Jakým způsobem ji mohu využít? Jaké funkcionality mi mohou zjednodušit práci s datovou schránkou?
- Právní stránka používání datové schránky
Mohu prostřednictvím datové schránky uzavřít smlouvu, ukončit smlouvu, poslat výzvu či výpověď? - Elektronické podpisy
Kdy a jaký elektronický podpis u elektronických právních jednání používat a rozdíly mezi jednotlivými elektronickými podpisy. - Novinky ve světě datových schránek v roce 2023
Na jaké novinky ve světě datových schránek se máme připravit? Jsem fyzická osoba – musím mít založenou datovou schránkou?
Webinář bude probíhat přes MS Teams. Odkaz k přihlášení přijde každému registrovanému uživateli nejpozději den před konáním webináře do emailu. Odkaz platí vždy jen pro jednu osobu a je nepřenositelný.
Podmínky účasti:
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 – variabilní symbol: 1521022023.
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním (včetně dnů pracovního volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky. Při neúčasti se poplatek nevrací.
Lektor

Mgr. Alena Šmejkalová
Alena Šmejkalová je zkušená právnička s rozsáhlou praxí v oblastech pracovního práva, compliance a digitalizace. Pracuje jako hlavní právní poradce v advokátní kanceláři Lucie Demeterové (DemeterLegal), kde se specializuje na poskytování právního poradenství firmám v oblastech pracovního práva a compliance. Má unikátní kombinaci dovedností, která zahrnuje hluboké právní znalosti spolu s praktickým vhledem do digitalizace firemního prostředí. Její schopnost pěkně vysvětlit složité právní koncepty a procesy ji činí vynikajícím lektorem. Má bohaté zkušenosti s právním poradenstvím klientům různých velikostí a odvětví, což jí umožňuje poskytovat praktické a relevantní příklady během školení.
Datum a čas |
Úterý 21. 02. 2023 09:00 - 10:30 Přidat do kalendáře |
---|---|
Místo | MS Teams, on-line |
Cena |
Pro členy Jhk: 700,- Kč (včetně DPH) Pro ostatní: 1.050,- Kč (včetně DPH) |
Kapacita | Akce proběhla |
Garant akce |
![]() |
Sdílet |