#jihoceskepodnikani
Menu

Vstupte do Jhk Akademie

Vstup do Jhk Akademie

Rádi byste do programu vstoupili? 

Pak je potřeba v prvé řadě řádné členství v Jhk. Pokud se chcete stát členem, kontaktujte nás. 

 

Dále již stačí dosržet následující:

účast každé zapojené osoby v minimálním rozsahu 40 hodin z každé akademie 

10 % z celkového počtu zapojených osob za Vaši společnost musí přesahovat věk 55 let + 

zaměstnanecký poměr Vašich zaměstnanců prokážete kopií pracovní smlouvy, smlouvy o výkonu funkce či DPČ (citlivé informace lze samozřejmě začernit) 

 

Postup vstupu do projektu krok za krokem: 

  1. Nejdříve vyplníte Smlouvu o vstupu do projektu (níže ke stažení), 2krát vytisknete, smlouvu podepíšete a odešlete jí poštou k našim rukám, případně předáte osobně. 

  1. Dále také vyplníte Čestné prohlášení (k dispozici níže) – opět prosíme o vyplnění, vytištění, podpis a zaslání poštou k naším rukám. 

  1. Jhk podepíše smlouvu a jednu verzi Vám zašle zpět. 

  1. Jhk zažádá o přidělení podpory de minimis na MPSV a k této žádosti přiloží Vámi vyplněné Čestné prohlášení. 

  1. MPSV má celkem 15 pracovních dní na přidělení této podpory. Jakmile bude podpora přidělena, tak Váš kontakt předáme dodavatelům vzdělávání, kteří Vám začnou posílat pozvánky k jednotlivým kurzům a nebo s Vámi zahájí jednání o vnitrofiremním vzdělávání na míru.  

  1. Jakmile tedy obdržíte pozvánku ke kurzu/akademii, tak již můžete přihlašovat jak sebe, tak i své kolegy do vzdělávání. S přihláškami osob do kurzu/akademie vyplníte i jejich monitorovací listy a ty zašlete společně s kopiemi pracovních smluv Jhk. Výši čerpání podpory de minimis hlídáme a veškerou nepříjemnou administrativu vyřídíme za Vás.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.