Nabídka propagačních služeb

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČLENY JHK na rok 2018

Celoroční propagační nabídka - ceník 2018

ZPRAVODAJ

Vychází v tištěné podobě 4 x ročně, v nákladu 1800 kusů a přichází do schránek členů JHK, podnikatelským subjektům a úřadům státní správy a místních samospráv v Jihočeském kraji. Inzerce muže být v podobě klasického inzerátu či inzertního článku. Jedná se o rozšířenou referenci spojenou s PR článkem, případně dokumentační fotografií. Většinou obsahuje kladné zhodnocení spolupráce s daným subjektem a popis vlastní firmy, činnosti, produktu atd. Jedná se o velmi účinný propagační nástroj s vynikajícím podnikatelským zacílením v rámci budování image firmy. PR článek s logem bude zároveň umístěn na internetových stránkách JHK.

INFOSERVIS

Čtrnáctidenní elektronický newsletter, zasílaný emailem, obsahující aktuální informace, které jsou zaměřeny na legislativu, informace o podpoře podnikání, aktivity Jihočeské hospodářské komory, zajímavé semináře, konference, možnosti kooperačního setkání a jiné akce. Rozesíláno na cca 1500 emailových adres v rámci Jihočeského kraje.

PRONÁJEM REKLAMNÍ PLOCHY V PROSTORÁCH JHK

Jde o možnost umístit Vaši reklamu v konferenčních prostorách JHK, kde se konají nejen odborné konference, semináře a workshopy, ale také různá společenská a kulturní setkání. Probíhají zde taktéž veškerá jednání JHK na regionální, celorepublikové i mezinárodní úrovni, jako jsou například zasedání představenstva, sdružení delegátů, porady, kulaté stoly atp. Pro umístění reklamy je možné využít oba jednací sály JHK (malý a velký sál). Jako formu nosiče Vaší reklamy je možné volit mezi PVC deska s možností připevnění na stěnu (90 x 70cm), nebo klasický roll-up, který bude umístěn na viditelném místě v prostorách jednacích sálů. Ročně navštíví jednací sály více než 2.000 návštěvníků, převážně z podnikatelské sféry. Náklady na výrobu reklamního nosiče nejsou započteny. JHK je připravena tuto službu zprostředkovat u mediálních partnerů JHK.

NABÍDKY A POPTÁVKY

Jedná se o krátkodobou možnost inzerce na internetových stránkách JHK. Inzerce je rozdělena na personální a obchodní inzerci. Personální inzeráty jsou navíc rozesílány na členy Klubu personalistů při JHK.

INZERCE V KATALOGU ČLENI ČLENŮM

Nabídněte ostatním členům JHK své zvýhodněné služby, nebo produkty a získejte tak možnost bezplatné inzerce. Katalog Členi Členům přináší členům JHK komplexní a jasné informace o zvýhodněních, která můžete jako člen JHK využívat. Tato služba je jedinečná také tím, že členové JHK mají tuto formu prezentace zcela zdarma. Katalog Členi Členům je měsíčně distribuován v elektronické podobě a postupně se rozšiřuje o nové služby v různých oborech. Tímto Vám nabízíme možnost využívat služeb ostatních členů JHK za zvýhodněné ceny.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI JHK

V rámci naší obchodní spolupráce a partnerství s významnými médii Jihočeského kraje jsme pro Vás, své členy, zprostředkovali nabídku zvýhodněných podmínek pro reklamu a propagaci. V případě Vašeho zájmu o využití těchto zvýhodnění se vždy u našich partnerů prezentujte jako člen JHK. Seznam mediálních partnerů naleznete na našem webu.

UMÍSTĚNÍ VAŠEHO LOGA DO SEKCE PARTNER JHK

Využijte zvýhodněný propagační balíček JHK a získejte tak možnost stát se partnerem JHK. Jedná se o protislužbu spočívající ve vzájemném umístění firemního loga členské firmy na web JHK do sekce PARTNEŘI, s přímým proklikem na stránky člena JHK a naopak umístění loga JHK s proklikem na stránky JHK na web našich partnerů - členů Jihočeské hospodářské komory.

ČLÁNEK V RUBRICE ŽIVOTY FIREM

Slavíte výročí firmy? Získali jste ocenění? Rozšiřujete služby? Jste společensky odpovědní? Spolupracujete se školami? Chcete o tom dát vědět? Neváhejte a napište nám. Rubrika Ze života firem je tu pro Vás. Jedná se o možnost uveřejnit PR článek o Vaší firmě ve speciální rubrice Zpravodaje JHK. Váš článek zároveň uveřejníme v aktualitách na webu JHK a 1 rozešleme v aktuálním vydání Infoservisu JHK v rámci celého Jihočeského kraje.

ZAJIŠTĚNÍ INZERCE V ČASOPISE KOMORA.CZ

Informujte se o možnosti inzerce v časopise KOMORA.CZ. Měsíční periodikum KOMORA.CZ je praktický průvodce podnikáním, který pravidelně a cíleně oslovuje podnikatele a manažery na všech úrovních – od ředitelů velkých podniku až po živnostníky. Náklad časopisu je 19 500ks. 

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Jihočeské hospodářské komory na e-mailovou adresu, kterou jste zadal/a do tohoto formuláře

Prohlašuji, že mi byly poskytnuty informace o zpracování osobních údajů