#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Webinář: Leaderem v době krize

Vhodné pro
Zaměstnavatele Majitele a jednatele Management
Aktuální situace překvapila každého z nás. Buďte stále dobrým leaderem! Využijte silné stránky svých pracovníků, udržte spokojený pracovní tým a dosahujte tak žádoucích výsledků. Důležitá je také příprava na personální změny i změny v hospodářských výsledcích. Na to vše Vás připraví webinář s firmou Inpram a.s.

Program

  • dopad spokojenosti a angažovanosti na obchodní výsledky
  • priority leadera v krizovém režimu
  • budování angažovanosti dle metody Gallup Q12
  • šest klíčových otázek pro fluktuaci a ziskovost organizace
  • čtyři základní hodnoty Strengths Based Leadership
 
Podmínky účasti:
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním webináře. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100 % částky za kurz. Organizace může na webinář dle potřeby vyslat náhradníka. 

Organizace:
Webinář bude probíhat v aplikaci Zoom. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na email.
Fakturu vystavujeme až po konání akce.

Lektor

Ing. Milan Pařil

Milan Pařil je předsedou představenstva firmy Inpram, a. s. Je to konzultant a kouč specializující se na transformaci, firemní strategii, firemní kulturu, talent management a obchod. Klade důraz na rozvoj přirozených silných stránek a jejich plné využití pro náplň role v organizaci. Je certifikovaný Gallup a Barrett Values Centre kouč.
Mimo práce v Inpramu je garantem talentové ZŠ Eduard, spolumajitelem jachtařské eventové agentury Limit Yacht a expertem v start-upovém inkubátoru JIC Brno.


Datum a čas Úterý 24. 11. 2020
09:00 - 11:15
Přidat do kalendáře
Místo Online aplikace Zoom
Husova 9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk: 700 Kč (bez DPH)
Pro ostatní: 1 400 Kč (bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Zemanová Lenka
zemanova@jhk.cz
+420 602 502 671
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.