#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Vybrané kapitoly pro účetní

Vhodné pro
Účetní

Program

Lektor na semináři probere některé koronavirové podpory státu a s tím související různá opatření včetně legislativy. Dále se bude rozsáhleji zabývat metodickými postupy při uzavírání DE a PÚ, včetně zpracování DAP, které se mu osvědčily v praxi. Tématem budou rovněž mezinárodní obchody a to z pohledu DPH i daně z příjmů. Jedním z témat bude podrobná práce s pohledávkami při uzavírání účetnictví. Určitě bude čas na jakékoliv dotazy účastníků semináře.
 
Podmínky účasti:
Účastnický poplatek uhraďte bankovním převodem na účet č. 12912613/0300 pod variabilním symbolem 140906. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme poplatek 100% částky za kurz. Při neúčasti na semináři/akci poplatek nevracíme -organizace může dle potřeby vyslat náhradníka.

Lektor

Ing. Václav Dvořák, MBA

Poskytuje právní pomoc a finanční poradenství. Zabývá se oblastí daní, odvodů a poplatků. Zastupuje klienty před FÚ. Specializuje se na malé a střední firmy. Zajišťuje komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a zaměstnanecké legislativy.
 

Datum a čas Úterý 09. 06. 2020
09:00 - 13:00
Přidat do kalendáře
Místo Obchodní akademie Písek
Čelakovského 200, Písek
Zobrazit na mapě
Cena Pro členy Jhk: 1 100 Kč (bez DPH)
Pro ostatní: 1 500 Kč (bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Hájíčková Jana
hajickova@jhk.cz
+420725562315
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.