Události

Stavební poradna Jhk

Potřebujete poradit v oblasti stavebnictví a energetiky? Sdružení stavebnictví Jhk a jeho komorová poradna Vám nabízí možnost využití poradenství v oboru stavebnictví každý poslední čtvrtek v měsíci zcela zdarma.

Rádi Vám poradíme s jakýmikoliv dotazy týkajících se stavby, vytápění, úspor energie a dotací - technické i legislativní otázky od projektu po realizaci.

Odborníkem této problematiky je firma Energy centre České Budějovice, z.s.
Bezplatně a vždy poslední čtvrtek v měsíci pro členy Jhk.

Program

  • Domluvte si termín konzultace na téma stavebnictví a energetiky. Věnovat se Vám  budou odborníci z Energy centre České Budějovice, z.s.
  • V rámci poradny Vám bude k dispozici úvodní konzultace k tématu, poskytnutí základních informací, prodiskutování možností.
  • V případě zájmu se přihlaste přes formulář níže nebo kontaktujte přímo garanta akce, který Vám poskytne více informací.
  • Čas i způsob/místo konzultace si po přihlášení domluvíte přímo se zástupci ECČB.

Lektor

Energy Centre České Budějovice, z. s.

Ve středu zájmu ECČB stojí hospodárné využívání energie a zvyšování podílu obnovitelných zdrojů energie na celkové energetické spotřebě. ECČB se snaží svou činností zvyšovat zájem veřejnosti o tuto problematiku a poskytovat všem zájemcům kvalitní a aktuální informace, mimo jiné ve formě poradenství.
ECČB - bezplatné a nezávislé poradenství - domy, vytápění, dotace, úspory energie a mnohem více.

Datum a čas Čtvrtek 29. 07. 2021
09:00 - 15:00
Přidat do kalendáře
Místo Telefonicky/emailem/online/v sídle Jhk
Husova 9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní:
nedostupné


(* bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Hájková Lenka
hajkova@jhk.cz
+420 602 502 671
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.