Události

Ranní káva na téma: Od Excelu k POWER BI

Vhodné pro
Zaměstnance Majitele a jednatele
Víte, že „nové technologie BI“ už zase tak nové nejsou? Firmy již několik let postupně začínají pro zpracování manažerských výstupů technologií BI stále hojněji využívat. Díky jednoduchému používání a dostupnosti pro každého uživatele, si našly BI technologie příznivce v řadách zejména těch z nás, kterým obchodní, výrobní nebo marketingová data slouží k rozhodování.

Program

  • Jak dokáže analyzovat data Excel a jaké výstupy z něj lze očekávat.
  • Máte data s chybami? Přibývají vám v čase nebo je jich jen prostě tolik, že vám na ně Excel nestačí? Poslouží nám Power Query.
  • Máte propojeno několik tabulek a využití fce SVYHLEDAT ve velkém objemu dat vám tak zpomaluje práci a načítání dat v Excelu, že jste se konečně rozhodli to změnit? Pak je tady Power BI Desktop právě pro vás. Zjistíte, že to jde udělat i rychleji.
  • Porovnáme, jak vypadá grafický výstup dat v Power BI Desktop a v Excelu.


 

Lektor

Bc. et Bc. Jana Tichá

Lektorka a koučka vzdělávací společnosti GLOBIS s.r.o, pro kterou pracuje od roku 2006. Jana má dlouholeté zkušenosti s lektorováním IT a zaměřuje se na využití kancelářských aplikací ve firemní praxi či prezentačním a komunikačním dovednostem. Je certifikovaným testerem ECDL, akreditovaným lektorem MŠMT a také akreditovaným externím koučem (MŠMT, 2015). Ve volném čase ji můžete vidět prohánět se na koni nedaleko Budějovic.
 


Datum a čas Středa 05. 05. 2021
09:00 - 10:30
Přidat do kalendáře
Místo On-line aplikace MS Teams, Tábor
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: 413 Kč (bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Kužníková Marcela
kuznikova@jhk.cz
+420608572260
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.