Události

Kontingenční tabulky z více zdrojů – s využitím POWER QUERY

Vhodné pro
Zaměstnance Majitele a jednatele Management
Pracujete s daty, která v průběhu času přibývají a tabulky se rozšiřují? Potřebujete porovnat několik období mezi sebou? Máte data stejně uspořádaná a kopírujete je pod sebe nebo je složitě spojujete pomocí funkce SVYHLEDAT…? Překročte hranice Excelu. Nové Power nástroje Vám umožní obejít omezení Excelu a načítat velké rozsahy dat z Excelu a dalších zdrojů. Data můžete před načtením upravit.

Program

  • načítání dat z několika tabulek (případně jiných zdrojů) do Excelu pomocí nástroje Power Query
  • provádění základních úprav dat ještě před jejich načtením
  • základní práce s dotazy v PowerQuery
    • slučování dotazů (tabulek)
    • připojování dotazů (tabulek)
  • způsoby prezentace načtených dat – kontingenční tabulka z více zdrojů
K výuce je potřeba mít verzi Excelu 2013 nebo vyšší.
Podmínky účasti

Účastnický poplatek včetně DPH uhraďte, prosím, do 18. 10. 2021 bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300, pod variabilním symbolem 13191021. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky za kurz. Při neúčasti na webináři poplatek nevracíme - organizace může na webinář dle potřeby vyslat náhradníka. 

Lektor

Ing. Oldřich Hes

Jako lektor IT působí od roku 1999. Ve společnosti GLOBIS s.r.o., kde je jedním z jednatelů, pracuje od roku 2006. Kromě lektorské činnosti zaměřené na profesionální využití kancelářských programů, se nejčastěji věnuje optimalizaci využití ICT v malých a středních společnostech. Ve volném čase sází stromky v lese nebo ho najdete na turistických stezkách.
 
Pan Hes je dále certifikovaným testerem ECDL a akreditovaným lektorem MŠMT,  certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých (AIVD, 2012) a vlastní certifikát Microsoft Office Specialist (Microsoft, 2006).


 

Datum a čas Úterý 19. 10. 2021
09:00 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo On-line aplikace MS Teams, Tábor
Cena Pro členy Jhk: 909 Kč*
Pro ostatní: 1 488 Kč*

(* bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Kužníková Marcela
kuznikova@jhk.cz
+420608572260
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.