Události

Daňové aktuality

Vhodné pro
Účetní
Srdečně Vás zveme na seminář věnovaný daňové a účetní problematice s oblíbeným lektorem Ing. Václavem Dvořákem, MBA.

Program

Lektor seznámí účastníky webináře s nejnovějšími novinkami, které načerpal na svém několikadenním školení u KDP začátkem prosince. Webinář je možné využít jako příležitost k posledním konzultacím před uzavřením účetnictví, a to na jakékoliv téma. Jedná se tedy o kombinaci výkladového a diskusního webináře.
 

Organizace webináře:
Webinář bude probíhat přes aplikaci ZOOM. Odkaz k přihlášení přijde každému registrovanému uživateli den před konáním webináře do emailu. Odkaz platí vždy jen pro jednu osobu a je nepřenositelný. 

Podmínky účasti: 
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 – variabilní symbol: 141701. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet.

Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním (včetně dnů pracovního volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky. Při neúčasti se poplatek nevrací - organizace může vyslat náhradníka.

Lektor

Ing. Václav Dvořák, MBA

Poskytuje právní pomoc a finanční poradenství. Zabývá se oblastí daní, odvodů a poplatků. Zastupuje klienty před FÚ. Specializuje se na malé a střední firmy. Zajišťuje komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a zaměstnanecké legislativy.
 

Datum a čas Středa 15. 12. 2021
09:00 - 13:00
Přidat do kalendáře
Místo Online aplikace ZOOM, Písek
Cena Pro členy Jhk:
1300 (cena s DPH)

Pro ostatní:
1800 (cena s DPH)


(* bez DPH)
Kapacita Volno (Zbývá 14 míst)
Garant akce
Kubecová Jana
kubecova@jhk.cz
+420725562315
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývá 14 míst)

1300 (cena s DPH)
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.