Události

Daně a účetnictví: Otázky a odpovědi

Vhodné pro
Účetní
Srdečně Vás zveme na diskuzní seminář s oblíbeným lektorem Ing. Václavem Dvořákem, MBA zaměřený na daňovou a účetní problematiku.

Program

Seminář se bude věnovat vybraným a aktuálním problémům účetního a daňového světa. Lektor k nim dodá základní podklady, přičemž bude čerpat ze svého předchozího školení u KDP. Seminář bude dále postaven na otázkách, které si k rozboru a diskusi přinesou jeho účastníci. Bude se tedy jednat o výrazně diskusní seminář bez hranic. Seminář se bude podobat dřívějším prosincovým Aktualitám.
Podmínky účasti:
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním semináře. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100 % částky za kurz. Organizace může na seminář dle potřeby vyslat náhradníka. Fakturu za účast vystavujeme až po konání akce.
Reference akcí Jhk:
  • Příjemné prostředí, příjemný personál, skvělá organizace., Dana Melhubová, HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Semináře pořádané JHK se vyznačují zajímavými tématy, vysokou kvalitou přednášejících a v neposlední řadě pečlivě připraveným zázemím., Mgr. Romana Antlová, vedoucí personálního oddělení, EGEM s.r.o.
  • S akcemi od JHK jsem spokojená. Nyní se těším na možné zahájení Akademie JHK pro personalisty II., Tina Svobodová, personalistka, ASPERA technology s.r.o.
 
Fotky z akcí Jhk: 
HR snídaně: Novinky ve mzdách v roce 2023 a aktuální otázky pracovního práva (2022)

HR konference: HR efektivně v jakékoli době (2022)

Lektor

Ing. Václav Dvořák, MBA

Poskytuje právní pomoc a finanční poradenství. Zabývá se oblastí daní, odvodů a poplatků. Zastupuje klienty před FÚ. Specializuje se na malé a střední firmy. Zajišťuje komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a zaměstnanecké legislativy.
 

Datum a čas Úterý 30. 05. 2023
09:00 - 13:00
Přidat do kalendáře
Místo COWORKING VŠTE
Kněžská 5, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
2000,- Kč (včetně DPH)

Pro ostatní:
2600,- Kč (včetně DPH)

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Velíšková Klára
veliskova@jhk.cz
Sdílet
Zpět