Události

Akademie pro manažery

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Jen pro členy Jhk

Více o projektu ZDE

Vzdělávací program "Akademie pro management firmy" je rozdělen do samostatných výukových bloků složených z výkladové části a aktivního procvičení látky při řešení příkladů, případových studií a návrhů variantních řešení konkrétních praktických situací. V rámci cvičení je část programu věnována i sebepoznávání účastníků, plánování jejich osobního i profesního růstu.  Vzdělávací akce je určena všem, kteří chtějí rozvíjet své manažerské schopnosti s vedením lidí, týmů a organizací. 
 

Program

Na co se můžete těšit?

1.den: Práce s jednotlivci a týmy
(Model výkonné organizace, Určení kritických potřeb organizace, Výběr strategických voleb, Definice KPI, Rozdíl mezi výkonovým a rozvojovým pohovorem, Zpětná vazba-pozitivní, negativní a nastavování SMART cílů,..)

2.den: Změna výkonnosti organizace
(Budování efektivního týmu, Koučovací přístupy pro vedení jednotlivců a týmů, Vyjasnění rolí a očekávání, Motivace-vnitřní a vnější, Růstové nastavení a dopad na motivaci zaměstnance..)
 

NEJZAZŠÍ TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 30.11. 2021

Pro přihlášení ke kurzu prosím zašlete sken vyplněného a podepsaného monitorovací listu + kopii pracovní smlouvy na adresu akademie@jhk.cz  Originál monitorovacího listu nám předáte osobně na kurzu, nebo zašlete poštou na Jhk.

Jhk Akademie se bude konat prezenčně za dodržení podmínek, které vycházejí z mimořádného opatření MZČR.
Berte prosím na vědomí, že je potřeba použít po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek a zároveň je potřeba mít potvrzení o splnění podmínky pro vstup na akce. 


 

Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 
          

 


 

Lektor

Ing. Ivana Černá, MBA

ACC kauč, facilitátor, trenér. "Učit se a nechat se inspirovat těmi nejlepšími" to je moto, které protíná můj život. Jsem zkušený exekutivní a osobní kouč, trenér a facilitátor. Mé zkušenosti vychází z poznatků neurovědy. Věřím, že každý člověk má obrovský potenciál se rozvíjet, pokud si uvědomí potřebu pozitivních dlouhotrvajících změn. Mým cílem je toto uvědomění zprostředkovat a dosáhnout nejen jednotlivcům, ale i firmám odvážných cílů.

Dokumenty

Datum a čas
Čtvrtek 02. 12. 2021
8:00 - 16:30
Úterý 14. 12. 2021
8:00 - 16:30
Místo zasedací místnost 
Husova 9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
pouze pro členy zapojené do projektu

Pro ostatní:
nelze se účastnit

Cena pro projektové partnery: Zdarma

(* bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Fillová Ludmila
Ludmila.fillova@bitcz.cz
+420777926557
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.