Události

Akademie pro management firmy

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Jen pro členy Jhk
Více o projektu ZDE

Vzdělávací program "Akademie pro management firmy" je rozdělen do samostatných výukových bloků složených z výkladové části a aktivního procvičení látky při řešení příkladů, případových studií a návrhů variantních řešení konkrétních praktických situací. V rámci cvičení je část programu věnována i sebepoznávání účastníků, plánování jejich osobního i profesního růstu. Část kurzu se věnuje i problematice pracovně právních vztahů. Vzdělávací akce je určena všem, kteří chtějí rozvíjet své manažerské schopnosti s vedením lidí, týmů a organizací. 

Program

Na co se můžete těšit?

1.den: Osobnostní rozvoj manažera I.

(Emoční inteligence a sebeřízení, Zvládání stresu a další..)

2.den: Osobnostní rozvoj manažera II.
(Jak využíváme svůj čas, Time management 4.generace, Pozitivní workoholismus a pozitivní lenost, Life leadership &management a vision management..)

3.den: Koučink jako efektivní přístup manažera
(Co člověk potřebuje pro optimální zapojení, Modely pro efektivní řízení rozhovorů a porad, Zpětná vazba pro zvýšení výkonnosti..)

4.den: Práce s jednotlivci a týmy
(Model výkonné organizace, Určení kritických potřeb organizace, Výběr strategických voleb, Definice KPI..)

5.den: Změna výkonnosti organizace
(Budování efektivního týmu, Koučovací přístupy pro vedení jednotlivců a týmů, Vyjasnění rolí a očekávání..)

6.den: Principy pro zefektivnění organizace
(Role manažera, Sestavení týmů, Co odlišuje skvělou firmu od průměru, Definice výjimečnosti, stability organizace a zapojení týmů)

7.den: Personální minimum a zákoník práce
Kurz poskytuje základní orientaci v oblasti zákoníku práce, potažmo v oblasti pracovního práva jako takového, vysvětluje základní instituty (pracovní smlouva a její obsah, mzda, práce přesčas, pracovní doba, přestávky v práci, dovolená, převedení na jinou práci, oblasti kontrolované inspekcí práce apod.). Rovněž se kurz zaměřuje i na aktuální rozsáhlou novelu zákoníku práce.
 

NEJZAZŠÍ TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 8.10.2020


Pro přihlášení ke kurzu prosím zašlete sken vyplněného a podepsaného monitorovacího listu + kopii pracovní smlouvy na adresu akademie@jhk.cz  Originál monitorovacího listu nám předáte osobně na kurzu, nebo zašlete poštou na Jhk.Jhk Akademie se bude konat prezenčně za dodržení podmínek, které vycházejí z mimořádného opatření MZ ČR.
Berte prosím na vědomí, že je potřeba použít po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek a zároveň je potřeba mít potvrzení o splnění podmínky pro vstup na akce. Seznam podmínek umožňující vstup je k dispozici zde.
Upozorňujeme, že testy nezajišťujeme.Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 
          

Lektoři

Mgr. Marie Váňová

Mám dlouholeté zkušenosti v personalistice a vedení lidí v mezinárodních společnostech. Věnuji se realizaci rozvojových projektů, konzultacím, koučinku a školení v oblasti rozvoje organizace i jednotlivce. Věřím, že lidé tvoří úspěch firem.
 


Mgr. Filip Koloros

Lektor právních předmětů, který svou právní praxi vykonával především ve velkých mezinárodních obchodních společnostech. Působil i jako externí právní konzultant pro samosprávu. Vzhledem k jeho zkušenostem není pouhým teoretikem a dokáže ideálně propojit teorii s praxí a uvést vždy konkrétní příklady. Během své výuky se snaží využívat moderní trendy.


Jitka Rozhonová

V současné době lektor a kouč s 16 letou praxí ve vzdělávání dospělých – školení manažerských, sociálních a prodejních dovedností, se zkušeností s aktivním prodejem a vedením lidí. Terapeut v psychoanalytické psychoterapii.
 

Dokumenty

Datum a čas
Pátek 22. 10. 2021
8:00 - 16:30
Pátek 19. 11. 2021
8:00 - 16:30
Pátek 10. 12. 2021
8:00 - 16:30
Pátek 21. 01. 2022
8:00 - 16:30
Pátek 11. 02. 2022
8:00 - 16:30
Pátek 11. 03. 2022
8:00 - 16:30
Pátek 22. 04. 2022
8:00 - 16:30
Místo zasedací místnost
Sažinova 888, Milevsko
Cena Pro členy Jhk:
Tato událost je neveřejná.

Pro ostatní:
Tato událost je neveřejná.

Cena pro projektové partnery: Zdarma

(* bez DPH)
Kapacita Nelze se přihlásit on-line
Garant akce
Sedláčková Zuzana
zuzana.sedlackova@bitcz.cz
+420777926557
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.