Živnostník a Firma Písecka

Živnostník a Firma Písecka

Živnostník a Firma Písecka

Letos proběhl již XIV. ročník soutěže

Ocenění v kategorii Živnostník získala paní Hana Bísková se studiem FOR BODY

V roce 2013 otevřela sportovně relaxačního centrum For Body v Městském areálu v Písku. V roce 2017 došlo k rozšíření a rekonstrukce centra o nové cvičební sály, šatny a wellness prostory.

Centrum především nabízí zdravotně – kondiční cvičení se zaměřením na celý pohybový aparát. Nabízí privátní i skupinové lekce v oblasti body and mind, širokou nabídku skupinových lekcí v oblasti fitness a jako jediné centrum v Písku i lekce Pole dance. Nezapomíná i na děti, které zde najdou lekce Dětského aerobicu a Pole dance. Veškeré cvičební lekce jsou vedeny v malých skupinách pod vedením certifikovaných instruktorů. Najdete zde širokou nabídku masáží, suché uhličité koupele, kineziologie, fyzioterapie, solagenárium a další. Cílem je nabídnout komplexní sportovně funkční přístup nejen ke každému zdravému jedinci, ale i všem s problémy pohybového aparátu. Pořádá workshopy, dny pro zdraví, semináře a tématické večery. Od příštího roku plánují otevřít zdravé cvičení pro seniory.

Ocenění Firma Písecka získala Moje Lhota s.r.o.

Moje Lhota byla založena v polovině roku 2016. Půl roku od založení byl spuštěn elektronický obchod s farmářskými potravinami a Moje Lhota se stala partnerem regionálních farmářů a dodavatelů v oblasti propagace a marketingu jejich aktivit. V květnu 2017 byl otevřen kamenný obchod v centru Písku.

Jedná se o první online obchod s potravinami na Písecku s dovozem potravin domů. Pro zákazníky jsou „garantem kvality" výrobků, neboť všechny dodavatele pravidelně navštěvují a jsou tak schopni kontrolovat kvalitu a původ potravin. Ocenění převzala paní Tereza Hatleová.

Vydáno: 02.01.2019